Aktualności

Peregrynacja Relikwii Św. Ojca Pio (Habit i rękawica)

We wtorek, 25 października, przeżywaliśmy w naszej parafii Peregrynację Relikwii Św. Ojca Pio. W tym dniu przybyły do naszej parafii Relikwie Św. Ojca Pio: Habit i rękawica, a także relikwiarz z włosami oraz relikwiarz z krwią – będące znakami Jego obecności, które peregrynują po całym świecie – a także Relikwie Św. Jana Pawła II oraz Św. Charbela. Wraz z relikwiami, przybył ks. Jarosław Cielecki – Kustosz Relikwii. Peregrynację rozpoczęliśmy o 17:15, uroczystym powitaniem tychże Relikwii w naszej parafii. Następnie modliliśmy się na Różańcu, który prowadził ks. Jarosław wraz z parafialną Grupą Modlitwy Św.Ojca Pio. Przewodniczył On również Uroczystej Mszy św., w czasie której wygłosił też kazanie. Po Mszy św. wysłuchaliśmy świadectwa. Następnie uczestniczyliśmy w Adoracji Najświętszego Sakramentu oraz w Modlitwie o Uzdrowienie, przez wstawiennictwo Św. Ojca Pio. Po błogosławieństwie Najświętszym Sakramentem, była możliwość uczczenia wszystkich Relikwii. Relikwie Św. Ojca Pio pożegnaliśmy o godz. 20:30. Tu można wysłuchać całą Uroczystość Peregrynacji: cz.1 Powitanie Relikwii i Różaniec

 

cz.2 Msza św.

cz.3 Świadectwo i Modlitwa o Uzdrowienie

Poniżej można wysłuchać kazanie, które wygłosił ks. Jarosław Cielecki w czasie Uroczystej Mszy św.:

Zachęcamy również do obejrzenia zdjęć z tej parafialnej uroczystości: (wkrótce)