Aktualności

Wizytacja Kanoniczna – Program

1 – 2 kwietnia 2017  (sobota – niedziela)

Piątek, 31 marca


godz. 9:00 – Spotkanie z nauczycielami i dziećmi ze Szkoły Podstawowej nr 37 i Gimnazjum nr 8

 

Sobota, 1 kwietnia


godz. 14:00 – Odwiedziny w domu chorego

godz. 15:00 – Odwiedziny rodziny wielodzietnej

godz. 17:00 – Przywitanie Kanoniczne. Msza św. pod przewodnictwem Księdza Biskupa Romana Pindla z udzieleniem Sakramentu Bierzmowania. Homilia: Ksiądz Biskup Roman.

 

Niedziela, 2 kwietnia


godz. 7:30 – Msza św. Homilia ks. Marek Pszczółka.
Po ogłoszeniach słowo Księdza Biskupa i modlitwa za zmarłych.

Po Mszy św. spotkanie w kościele z grupami: Róże Różańcowe, Rycerstwo Niepokalanej, Rycerstwo Św. Michała Archanioła, Zespół Charytatywny, Akcja Katolicka, Grupa Modlitwy Św. Ojca Pio, Oaza Rodzin, Diakonia Liturgiczna Dorosłych, Wieczernik,Straż Honorowa Najświętszego Serca Pana Jezusa

godz. 9:00 – Msza św. Homilia ks. Jerzy Gibas. Po ogłoszeniach słowo Księdza Biskupa.

godz. 10:30 – Msza św. Homilia ks. Stanisław Joneczko – do dzieci i dorosłych. Po ogłoszeniach obrzęd błogosławieństwa rodzinnego. Zapraszamy rodziny z dziećmi w wieku szkolnym (szkoła podstawowa, gimnazjum, szkoła średnia). Na zakończenie Mszy św. Ksiądz Biskup udziela indywidualnego błogosławieństwa dzieciom. Po Mszy św. spotkanie z Oazą Młodzieżową, Oazą Dzieci Bożych i Ministrantami.

godz. 12:00 – Msza św. pod przewodnictwem Księdza Biskupa Romana Pindla. Homilia: Ksiądz Biskup Roman.
Zapraszamy małżonków 25+ , którzy nie mają już dzieci w wieku szkolnym.
Po homilii odnowienie przyrzeczeń małżeńskich.

godz. 14:30 – Spotkanie z Radą Duszpasterską i Ekonomiczną.