Ogłoszenia – V Niedziela Wielkanocna

14.05.2017 – 21.05.2017

V NIEDZIELA WIELKANOCNA

1. NABOŻEŃSTWA MAJOWE, ku czci Najświętszej Maryi Panny – codziennie przez cały miesiąc maj – w niedzielę o 16:30, a w tygodniu o godz. 17:30.

2. BIAŁY TYDZIEŃ – dzieci, które przystępują dzisiaj do Pierwszej Komunii Świętej – przeżywają w tym tygodniu, codziennie wieczorem w ramach nabożeństwa majowego o 17:30 i Mszy św. wieczornej (18:00) ; wszystkie te dzieci, wraz z rodzicami i rodzeństwem, zachęcamy do uczestnictwa w nim w każdy dzień tego tygodnia od poniedziałku do soboty włącznie.

3. AKCJA KATOLICKA – spotyka się w czwartek na Mszy św. o 18:00, a następnie w salce.

4. KOLEKTA CHARYTATYWNA – na obiady dla dzieci w szkole i doraźną pomoc potrzebującym, w przyszłą niedzielę przy wyjściu z kościoła. Będą zbierać Panie z Zespołu Charytatywnego. W imieniu tych, którzy będą obdarowani, serdecznie dziękujemy za każdą ofiarę.

5. TRADYCYJNA PIELGRZYMKA MĘŻCZYZN DO PIEKAR ŚLĄSKICH – w niedzielę 28 maja. Wyjazd o godz. 7:00. Koszt 35 zł. Zapisy w zakrystii. Zapraszamy również kobiety.

6. PIELGRZYMKA CZCICIELI NSPJ NA JASNĄ GÓRĘ – w sobotę 17 czerwca. Wyjazd o godz. 6:30, powrót po północy. Program znajduje się w gablocie przy wejściu do kaplicy bocznej. Koszt 35 zł. Zapisy w zakrystii u Pana Kościelnego.

7. RÓŻANIEC JASNOGÓRSKI – we wtorek o 17:30, w ramach nabożeństwa majowego.

8. NOWENNA DO MATKI BOŻEJ NIEUSTAJĄCEJ POMOCY – w środę o 17:30, w ramach nabożeństwa majowego.

PORADNIA PRAWNA – funkcjonuje w każdy czwartek, w godzinach od 17:00 do 19:00 w tzw. drugiej kancelarii parafialnej.

W każdą pierwszą sobotę miesiąca o godz. 10:10, 16:10, i 23:10, w Radiu Anioł Beskidów nadawana jest audycja Rycerstwa Niepokalanej. Zachęcamy do słuchania.