Ogłoszenia – XXVII Niedziela Zwykła

08.10.2017 – 15.10.2017

XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA

1. NABOŻEŃSTWA RÓŻAŃCOWE – przez cały październik, codziennie pół godziny przed Mszą św. wieczorną – w niedzielę o 16:30, w tygodniu o 17:30.

2. NABOŻEŃSTWO FATIMSKIE – ostatnie w tym roku, w piątek 13 października, o godz. 18:00. Rozpoczniemy je Mszą św., a następnie różaniec i procesja.

3. RYCERSTWO ŚW. MICHAŁA ARCHANIOŁA – spotyka się we wtorek na Mszy św. o 18:00, a następnie na czuwaniu w kaplicy.

4. KATECHEZA DOROSŁYCH – we wtorek po Mszy św. wieczornej. Zapraszamy.

5. SCHOLA – spotyka się we wtorek o 18:45.

6. OAZA RODZIN – spotyka się w środę na Mszy św. o godz. 18:00 – po niej spotkanie. Zapraszamy wszystkich jej członków.

7. RYCERSTWO NIEPOKALANEJ – uczestniczy w czwartek we Mszy św. o godz. 18:00. Następnie spotkanie.

8. GRUPA MODLITWY ŚW. OJCA PIO – spotyka się w piątek 13 października na Nabożeństwie Fatimskim; Grupa Modlitwy Św. Ojca Pio zaprasza również na spotkanie inauguracyjne w sobotę, 14 października, po Mszy św. wieczornej. Rozpoczęcie adoracją w kaplicy, a następnie spotkanie w salce

9. KOLEKTA CHARYTATYWNA – na doraźną pomoc potrzebującym, w przyszłą niedzielę przy wyjściu z kościoła. Będą zbierać Panie z Zespołu Charytatywnego. W imieniu tych, którzy będą obdarowani, serdecznie dziękujemy za każdą ofiarę.

10. NOWENNA DO NMP NIEUSTAJĄCEJ POMOCY – w środę o godz. 17:30, w ramach różańca.

11. WYPOMINKI ZA ZMARŁYCH – z okazji Wszystkich Świętych i Wspomnienia Wszystkich Wiernych Zmarłych – będzie można składać w zakrystii od przyszłej niedzieli. Karteczki będzie można zabrać ze stolika z tyłu kościoła.

12. Zapraszamy na WYJAZD NARCIARSKI do włoskich Dolomitów – w czasie ferii zimowych (2 – 10 lutego 2018). Szczegóły u ks. Jerzego oraz na stronie parafialnej.

13. PORADNIA PRAWNA – funkcjonuje w każdy czwartek, w godzinach od 17:00 do 19:00 w tzw. drugiej kancelarii parafialnej. ///

W każdą pierwszą sobotę miesiąca o godz. 10:10, 16:10, i 23:10, w Radiu Anioł Beskidów nadawana jest audycja Rycerstwa Niepokalanej. Zachęcamy do słuchania.

Po Mszach Św. o 9:00, 10:30 i 12:00, Zapraszamy do naszej kawiarenki parafialnej.