Ogłoszenia – III NIEDZIELA WIELKANOCNA

15.04.2018 – 22.04.2018

III NIEDZIELA WIELKANOCNA

1. INAUGURACJA XIX FESTIWALU SACRUM IN MUSICA – odbędzie się w naszym kościele, jutro, tj. w poniedziałek 16 kwietnia o godz. 18.00. Program znajduje się na afiszu – u nas zostanie wykonane „Oratorium SANCTUS” (więcej szczegółów na plakatach).
Z racji tego koncertu, Msza św. wieczorna zostanie odprawiona w tym dniu o godz. 17.00 w kaplicy.
2. WIECZYSTA ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU – w naszym kościele, w najbliższą środę, 18 kwietnia, w kaplicy: rozpoczęcie po Mszy św. o 8:00, a zakończenie przed nabożeństwem wieczornym; zachęcamy do licznego udziału.
3. NABOŻEŃSTWO DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO – w najbliższy piątek, 20 kwietnia, o godz. 17:30, w ramach adoracji Najświętszego Sakramentu.
4. KOLEKTA CHARYTATYWNA – na obiady dzieciom w szkole i doraźną pomoc potrzebującym, dzisiaj przy wyjściu z kościoła. Zbierają Panie z Zespołu Charytatywnego. W imieniu tych, którzy będą obdarowani, serdecznie dziękujemy za każdą ofiarę.
5. KOLEKTA NA RADIO „ANIOŁ BESKIDÓW” – w przyszłą niedzielę przy wyjściu z kościoła. Będą zbierały Panie z Zespołu Charytatywnego.
6. AKCJA KATOLICKA – uczestniczy w czwartek we Mszy św. o godz. 18:00. Następnie spotkanie.
7. GRUPA MODLITWY ŚW. OJCA PIO – spotyka się w najbliższą sobotę, 21 kwietnia, o godz. 19:00 w salce.
8. RÓŻANIEC JASNOGÓRSKI – we wtorek o 17:30.
9. NOWENNA DO MATKI BOŻEJ NIEUSTAJĄCEJ POMOCY – w środę o 17:30.
10. W dniach 8-10 wrzesień zapraszamy na pielgrzymkę do Kalwarii Pacławskiej. W programie także zwiedzanie Krasiczyna, Przemyśla oraz zwiedzanie zabytków Lwowa. Koszt z posiłkami oraz 2 noclegami, 450 zł. Zapisy u Pana Kościelnego w zakrystii.
11. PORADNIA PRAWNA – funkcjonuje w każdy czwartek w godzinach od 17:00 do 18:00 w tzw. drugiej kancelarii parafialnej.

W dniu 21 kwietnia br. (sobota) o godz. 16:00 w Bielskim Centrum Kultury, w Bielsku-Białej przy ul. Juliusza Słowackiego 27
odbędzie się uroczyste podsumowanie XVIII Przeglądu Pieśni Patriotycznej, połączone z Koncertem z okazji 100-lecia Odzyskania Niepodległości.
W programie przewidziane jest uroczyste otwarcie, wręczenie pucharów, występ części laureatów oraz koncert zorganizowany przez BCK. Zespół BIELSKO.
Serdecznie zapraszamy wszystkich. Wstęp wolny.
Organizator: Akcja Katolicka Diecezji Bielsko-Żywieckiej.