Ogłoszenia – X NIEDZIELA ZWYKŁA

10.06.2018 – 17.06.2018

X  NIEDZIELA  ZWYKŁA

1. NABOŻEŃSTWO FATIMSKIE – kolejne w tym roku, w najbliższą środę 13 czerwca, o godz. 19:00. Rozpoczniemy je Mszą św., następnie różaniec i procesja.
2. NABOŻEŃSTWA CZERWCOWE, ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa – w formie litanii do NSPJ – codziennie, przez cały czerwiec, po Mszy św. wieczornej.
3. RYCERSTWO ŚW. MICHAŁA ARCHANIOŁA – spotyka się we wtorek, na Mszy św. wieczornej, a następnie w kaplicy na wspólnej modlitwie.
4. KATECHEZA DOROSŁYCH – we wtorek, po Mszy św. wieczornej.
5. RYCERSTWO NIEPOKALANEJ – uczestniczy w czwartek we Mszy św. o godz. 18:00, a następnie spotkanie przy stole.
6. KOLEKTA CHARYTATYWNA – na obiady dzieciom w szkole i doraźną pomoc potrzebującym, w przyszłą niedzielę przy wyjściu z kościoła. Będą zbierały Panie z Zespołu Charytatywnego. W imieniu tych, którzy będą obdarowani, serdecznie dziękujemy za każdą ofiarę.
7. RÓŻANIEC JASNOGÓRSKI – we wtorek o 17:30,.
8. PIELGRZYMKA CZCICIELI NSPJ NA JASNĄ GÓRĘ, do Częstochowy – w sobotę 16 czerwca. Wyjazd o godz. 6:30, powrót po północy. Program znajduje się w gablocie przy wejściu do kaplicy bocznej. Koszt 40 zł. Zapisy w zakrystii u Pana Kościelnego.
9. Grupa Modlitwy Św. Ojca Pio zaprasza na ogólnopolskie nocne czuwanie Grup Modlitwy Ojca Pio w Łagiewnikach w dniu 16/17 czerwca. Wyjazd o godz. 18:00. Koszt przejazdu 30 zł. Program w gablotce. Zapisy u Pana Kościelnego.
10. PORADNIA PRAWNA – funkcjonuje w każdy czwartek, w godzinach od 17:00 do 18:00 w tzw. drugiej kancelarii parafialnej.

Po Mszach Św. o 9:00, 10:30 i 12:00, Zapraszamy do naszej kawiarenki parafialnej.