Ogłoszenia – Druga Niedziela po Narodzeniu Pańskim – Uroczystość Objawienia Pańskiego

06.01.2019 – 13.01.2019

Druga Niedziela po Narodzeniu Pańskim

Uroczystość Objawienia Pańskiego

W przyszłą niedzielę, 13 stycznia, wypada Święto Chrztu Pańskiego, które kończy liturgiczny okres Bożego Narodzenia.

1. ODWIEDZINY DUSZPASTERSKIE RODZIN, w ramach tzw. ”kolędy” – kontynuujemy. Cały plan kolędy podany jest na stronie parafialnej, w gablotkach, i ponownie jeszcze w dzisiejszym numerze „Odkupiciela”.
2. RYCERSTWO ŚW. MICHAŁA ARCHANIOŁA – spotyka się we wtorek, 8 stycznia, na Mszy św. o 18:00, a następnie na czuwaniu w kaplicy i kolędowaniu.
3. KATECHEZA DOROSŁYCH – we wtorek 8 stycznia, po Mszy św. wieczornej.
4. OAZA RODZIN – spotyka się w środę 9 stycznia, na Mszy św. o godz. 18:00 – po niej spotkanie. Zapraszamy wszystkich jej członków.
5. RYCERSTWO NIEPOKALANEJ – spotyka w najbliższy czwartek 10 stycznia uczestniczy we Mszy o godz. 18:00, a następnie na wspólnym kolędowaniu.
6. GRUPA MODLITWY ŚW. OJCA PIO – spotyka się w najbliższy piątek, 11 stycznia, na Mszy św. o godz. 18:00.
7. NAUKA PRZEDCHRZCIELNA – w sobotę o godz. 17:00.
8. KOLEKTA PRZYSZŁEJ NIEDZIELI – miesięczna, będzie przeznaczona na nasz kościół.
9. NABOŻEŃSTWA COTYGODNIOWE – Różaniec Jasnogórski we wtorek, a Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę, o godz. 17:30.