Ogłoszenia Parafialne

Ogłoszenia – IV Niedziela Wielkanocna

12.05.2019 – 19.05.2019

IV Niedziela Wielkanocna

1. NABOŻEŃSTWA MAJOWE, ku czci Najświętszej Maryi Panny – codziennie przez cały miesiąc maj – w niedzielę o 16:30, a w tygodniu o 17:30.
2. NABOŻEŃSTWO FATIMSKIE – pierwsze w tym roku, jutro, w poniedziałek 13 maja, o godz. 18:00. Rozpoczniemy je Mszą św., następnie różaniec i procesja. Z tej racji w tym dniu nie będzie nabożeństwa majowego przed Mszą św.
3. UDZIELENIE SAKRAMENTU BIERZMOWANIA w naszej parafii odbędzie się w środę 15 maja o godz. 17:00. Uroczystość rozpoczniemy o 16:30 nabożeństwem. Sakramentu udzieli Ksiądz Biskup Piotr Greger. Na uroczystość zapraszamy również rodziców, rodzeństwo oraz innych krewnych młodzieży przyjmującej Sakrament Bierzmowania.
Kolejne próby przed bierzmowaniem – w poniedziałek 13 maja o godz. 16:00, a także, wraz ze świadkami, we wtorek 14 maja o 18:40; Sakrament spowiedzi – we wtorek 14 maja o godz. 17.00. Harmonogram podany jest także na stronie parafialnej.
4. UROCZYSTOŚĆ ROCZNICY PIERWSZEJ KOMUNII ŚWIĘTEJ – w przyszłą niedzielę 19 maja, o godz. 10:30(!). Pamiętajmy, że ławki w kościele w tym dniu, na tej Mszy św. będą zarezerwowane dla dzieci oraz dla Ich rodzin.
5. RYCERSTWO ŚW. MICHAŁA ARCHANIOŁA – spotyka się we wtorek o godz. 16:45 na czuwaniu w kaplicy, a następnie na nabożeństwie majowym o 17:30 i Mszy św. o 18:00.
6. KATECHEZA DOROSŁYCH – we wtorek, po Mszy św. wieczornej.
7. AKCJA KATOLICKA – w najbliższy czwartek uczestniczy we Mszy o godz. 18:00, a następnie spotkanie w salce.
8. GRUPA MODLITWY ŚW. OJCA PIO – spotyka się w najbliższą sobotę o godz. 19:00 w kaplicy.
9. KOLEKTA PRZYSZŁEJ NIEDZIELI – przeznaczona będzie na Diecezjalny Dom Duszpasterski w Andrychowie.
10. KOLEKTA CHARYTATYWNA – na obiady dzieciom w szkole i doraźną pomoc potrzebującym, w przyszłą niedzielę przy wyjściu z kościoła. Będą zbierały Panie z Zespołu Charytatywnego. W imieniu tych, którzy będą obdarowani, serdecznie dziękujemy za każdą ofiarę.
11. W następną niedzielę, w ramach akcji „Niedziela ze Św. O. Pio” odbędzie się kiermasz, z którego cały dochód, zostanie przeznaczony na tłumaczenie Listów Św. O. Pio.
Grupa Modlitwy Św. O. Pio serdecznie zaprasza do udziału.
12. Zapraszamy serdecznie młodzież oraz dorosłych na rekolekcje pod żaglami, które odbędą się w terminie od 14 (wieczorem) do 19 (rano) czerwca na morzu Adriatyckim. Zapisy i bliższe informacje u organizatora – Księdza Krzysztofa oraz w zakrystii.
13. Zapraszamy na Pielgrzymkę do Bawarii w dniach od 4 do 8 lipca. W programie m.in. Melk, Altötting, Monachium i zamki króla Ludwika Bawarskiego. Szczegóły na stronie parafialnej, a bliższe informacje i zapisy u ks. Jerzego.
14. Pielgrzymka na „FESTIWAL MŁODYCH” do Medziugorie w dniach od 28.07. – 08.08.2019r. – szczegóły podane są na stronie parafialnej, a bliższe informacje oraz zapisy u x. Jerzego.
15. PORADNIA PRAWNA – funkcjonuje w każdy czwartek w godzinach od 17:00 do 18:00 w tzw. drugiej kancelarii parafialnej.
16. Po Mszach o 9:00, 10:30 i 12:00, zapraszamy do naszej kawiarenki parafialnej.