Aktualności Odkupiciel Zaproszenia

Podziękowania z Rumunii

Cokolwiek uczyniliście jednemu z tych braci moich najmniejszych, mnieście uczynili” (Mt 25,40).

Drodzy Bracia i Siostry,

W imieniu naszym, Braci Misjonarzy Miłości a przede wszystkim w imieniu wszystkich osób potrzebujących, z którymi pracujemy, pragniemy wyrazić naszą wdzięczność i serdeczne podziękowania.
Dziękujemy za wszelkie gesty solidarności i braterskiej pomocy w formie darowanych nam przez Państwa środków czystości, produktów żywnościowych, odzieży, butów, środków higienicznych…, które trafią do rąk osób dorosłych i dzieci znajdujących się w trudnych życiowych sytuacjach. Dzięki Państwa pomocy będziemy mogli wyjść naprzeciw potrzebom osób bezdomnych (które odwiedzamy na ulicach i które przychodzą do placówki dziennej Braci Misjonarzy Miłości, z którymi współpracujemy) oraz kobietom samotnym i z dziećmi które przyjmujemy w naszym „Domu reintegracyjnym Flos Carmeli”.

Z całego serca dziękujemy również za wsparcie modlitewne, tak bardzo potrzebne osobom, których największym cierpieniem jest poczucie samotności, opuszczenia i bycia niekochanym. Ufamy, że gest solidarności i braterskim miłości z Waszej strony zrodzi w nich poczucie, ze jest ktoś dla kogo są ważni i kto chce zadbać o ich podstawowe potrzeby.

Dziękujemy i prosimy również o modlitwę za nas, aby Pan dodawał nam sił i prowadził swoja mądrą miłością w misji, jaką nam powierzył. Zapewniamy również o naszej pamięci przed Panem za Was, drodzy Bracia i Siostry, niech Wam Pan Bóg błogosławi.

BÓG ZAPŁAĆ I SZCZĘŚĆ BOŻE!

s. Marzena Maj /Karmelitanka Misjonarka/

Agnieszka Nowak /Wolontariuszka Misyjna/