Aktualności Zaproszenia

ODPUST PARAFIALNY … i czas podziękowań – 15 września 2019 – relacja

W niedzielę 15 września przeżywaliśmy w naszej parafii Uroczystość Odpustową ku czci Jezusa Chrystusa Odkupiciela Człowieka.

Z racji przejścia na emeryturę ks. Proboszcza Jerzego Fryczowskiego, budowniczego naszego kościoła, dzień ten był okazją do podsumowań, a także podziękowań dla ks. Proboszcza.

Uroczysta Suma Odpustowa, której przewodniczył ks. Jerzy, została odprawiona o godz. 12:00. Mszę św. poprzedził krótki koncert Bielskiego Chóru Kameralnego, a na koniec, przed procesją eucharystyczną, płynęły słowa podziękowań. Po procesji, i błogosławieństwie Najświętszym Sakramentem, swoją wdzięczność wyraziła również, swoim śpiewem i graniem, Kapela Beskidek.

Dziękujemy” czyli słowa podziękowań oraz „Podziękowania – Słowa Wdzięczności” od ks. Proboszcza Jerzego.

Poniżej można obejrzeć pełną relację wideo z uroczystości:

… oraz fotorelacja z tego wydarzenia.

/ Za wykonanie poniższych zdjęć dziękujemy panu Marcinowi Kwaterskiemu /