Aktualności Odkupiciel Zaproszenia

ODWIEDZINY DUSZPASTERSKIE – PLAN KOLĘDY 2020

KOLĘDA 2020

ADWENT

1 XII 2019 – Niedziela od 14:30

1) Pięciu Stawów 1 i 4

2) Pięciu Stawów 7

3) Kochanowskiego 35 i 37

4) Kochanowskiego 39 i 41

7 XII 2019 – Sobota od 13:30

1) Pięciu Stawów 3

2) Pięciu Stawów 5

3) Pięciu Stawów 11 kl. I, II

4) Pięciu Stawów 11 kl. III, IV

8 XII 2019 – Niedziela od 14:30

1) Żyzna 6a

2) Morskie Oko 2, 1-44

3) Morskie Oko 2, 89-45

14 XII 2019 – Sobota od 13:30

1) Morskie Oko 7, 1-40

2) Morskie Oko 7, 81-41

3) Morskie Oko 17

4) Morskie Oko 21

15 XII 2019– Niedziela od 14:30

1) Morskie Oko 4 kl. I

2) Morskie Oko 4 kl. II

3) Morskie Oko 4 kl. III

4) Morskie Oko 4 kl. IV

21 XII 2019 – Sobota od 13:30

1) Morskie Oko 15, 1-40

2) Morskie Oko 15, 77-41

3) Karpacka 40-1, Żyzna

22 XII 2019 – Niedziela od 14:30

1) Morskie Oko 25 kl. I

2) Morskie Oko 25 kl. II

3) Kolista (od p. Stejskal), Kochanowskiego (bez bloków), Chlebowa, Karpacka 41-66

 

PO ŚWIĘTACH

27 XII 2019 – Piątek od 15:00

1) Morskie Oko 23 kl. I

2) Morskie Oko 23 kl. II

3) Morskie Oko 23 kl. III

4) Morskie Oko 23 kl. IV

28 XII 2019 – Sobota od 13:30

1) Zaruskiego 2 kl. I

2) Zaruskiego 2 kl. II – IV

3) Zaruskiego 4 kl. I

4) Zaruskiego 4 kl. II

29 XII 2019 – Niedziela od 14:30

1) Zaruskiego 9, 1-33

2) Zaruskiego 9, 34-66

3) Zaruskiego 11

4) Kolista 41

30 XII 2019 – Poniedziałek od 15:00

1) Matusiaka 11

2) Matusiaka 12

3) Matusiaka 3, 1-48

4) Matusiaka 3, 49-96

 

PO NOWYM ROKU

2 I 2020 – Czwartek od 15:00

1) Matusiaka 9 kl. I

2) Matusiaka 9 kl. II

3) Matusiaka 9 kl. III, V

4) Matusiaka 9 kl. IV

3 I 2020 – Piątek od 15:00

1) Matusiaka 6 kl. I

2) Matusiaka 6 kl. II

3) Matusiaka 7

4 I 2020 – Sobota od 13:30

1) Matusiaka 1

2) Kolista (od 18), Galicy, Złota

3) Giewont 3

4) Giewont 12

5 I 2020 – Niedziela od 14:30

1) Dol. Miętusiej 3 kl. I

2) Dol. Miętusiej 3 kl. II

3) Dol. Miętusiej 3 kl. III

4) Dol. Miętusiej 3 kl. IV

5) Dol. Miętusiej 3 kl. V

6 I 2020 – Poniedziałek od 15:00

1) Giewont 6 kl. I

2) Giewont 6 kl. II

3) Giewont 8

7 I 2020 – Wtorek od 15:00

1) Giewont 10

2) Giewont 16

3) Giewont 18

8 I 2020 – Środa od 15:00

1) Dol. Miętusiej 8 kl. I, II

2) Dol. Miętusiej 8 kl. III, IV

3) Giewont 20 oraz Giewont 22

9 I 2020 – Czwartek od 15:00

1) Dol. Miętusiej 11 kl. I

2) Dol. Miętusiej 11 kl. II

3) Dol. Miętusiej 11 kl. III

4) Dol. Miętusiej 11 kl. IV

10 I 2020 – Piątek od 15:00

1) Dol. Miętusiej 15 kl. I

2) Dol. Miętusiej 15 kl. II

3) Dol. Miętusiej 16

11 I 2020 – Sobota od 13:30

1) Dol. Miętusiej 14

2) Dol. Miętusiej 22

3) Roztoki 7 kl. I, II

4) Roztoki 7 kl. III, IV

12 I 2020 – Niedziela od 14:30

1) Dol. Miętusiej 18

2) Dol. Miętusiej 21 kl. I

3) Dol. Miętusiej 21 kl. II

13 I 2020 – Poniedziałek od 15:00

1) Dol. Miętusiej 27 kl. I

2) Dol. Miętusiej 27 kl. II

14 I 2020 – Wtorek od 15:00

1) Dol. Miętusiej 27 kl. III

2) Dol. Miętusiej 27 kl. IV

15 I 2020 – Środa od 15:00

1) Dol. Miętusiej 33 kl. I, II

2) Dol. Miętusiej 33 kl. III – V

16 I 2020 – Czwartek od 15:00

1) Dol. Miętusiej 20

2) Dol. Miętusiej 35

17 I 2020 – Piątek od 15:00

1) Dol. Miętusiej 26

2) Dol. Miętusiej 28

18 I 2020 – Sobota od 13:30

1) Roztoki 3 kl. I, II

2) Roztoki 3 kl. III, IV oraz Dol. Miętusiej 25

19 I 2020 – Niedziela od 14:30

1) Roztoki 1 kl. I, II

2) Roztoki 1 kl. III – V

20 I 2020 – poniedziałek od 15:00

1) Dol. Miętusiej 30 kl. I, II

2) Dol. Miętusiej 30 kl. III – V

21 I 2020 – wtorek od 15:00

1) Filomatów (bez bloków)

2) Filomatów 18 i 18A

22 I 2020 – środa od 15:00

1) Bartnicza

2) Zajazdowa oraz domki przy Zajazdowej i Dol. Miętusiej

23 I 2020 – czwartek od 15:00

1) Drużyny, Zbożowa

25 I 2020 – sobota od 13:30

Kolęda dodatkowa

26 I 2020 – niedziela od 14:30

Kolęda dodatkowa