Ogłoszenia – NIEDZIELA po Objawieniu Pańskim – Święto Chrztu Pańskiego

12.01.2020 – 19.01.2020

NIEDZIELA po Objawieniu Pańskim
Święto Chrztu Pańskiego

ODWIEDZINY DUSZPASTERSKIE RODZIN, w ramach tzw. ”kolędy” – według planu zamieszczonego na stronie internetowej parafii oraz w gablotkach.
NABOŻEŃSTWA COTYGODNIOWE – Różaniec Jasnogórski we wtorek, a Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę, o godz. 17:30.
RYCERSTWO ŚW. MICHAŁA ARCHANIOŁA – spotyka się we wtorek (14 I) na Mszy św. o godz.18:00, a następnie na czuwaniu w kaplicy i kolędowaniu.
KATECHEZA DOROSŁYCH – we wtorek (14 I) po wieczornej Mszy św.
AKCJA KATOLICKA – spotyka w najbliższy czwartek (16 I) w ramach Mszy św. o godz. 18:00, a następnie na wspólnym kolędowaniu w salce.
GRUPA MODLITWY ŚW. OJCA PIO – spotyka się w najbliższą sobotę (18 I) o godz. 19:00.
KOLEKTA CHARYTATYWNA – na obiady dzieciom w szkole oraz na doraźną pomoc potrzebującym, w przyszłą niedzielę przy wyjściu
z kościoła. Będą zbierać Panie z Zespołu Charytatywnego. W imieniu tych, którzy będą obdarowani, serdecznie dziękujemy za każdą ofiarę.
NABOŻEŃSTWO DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO – w najbliższy piątek
(18 I) o godz. 17:30 w ramach adoracji Najświętszego Sakramentu.
TYDZIEŃ MODLITW O JEDNOŚĆ CHRZEŚCIJAN –- rozpocznie się w tym tygodniu, w sobotę (18 I) i potrwa do soboty (25 I) kiedy przypada Święto Nawrócenia Św. Pawła Apostoła. Postarajmy się znaleźć czas na modlitwę o jedność wszystkich chrześcijan.

Po Mszach Św. o 7:30, 9:00, 10:30 zapraszamy do naszej kawiarenki parafialnej.