Intencje Mszalne

Intencje Mszalne – 2 – 9 lutego 2020

2 lutego – NIEDZIELA – Święto Ofiarowania Pańskiego

7:30

1. W intencji członków Żywego Różańca wraz z opiekunem
2. Za zmarłych: Helenę i Stefana Płonkę

9:00

1. Dziękczynno-błagalna w intencji ks. Jerzego Fryczowskiego
2. Dziękczynno-błagalna w intencji synów: Marcina, Pawła i Michała oraz chrześniaków: Szymona, Sebastiana i Bartosza z rodzinami

10:30

1. Za zmarłego Jana Turka oraz zmarłych z rodziny
2. Za zmarłego Zdzisława Śledź w 13. rocznicę śmierci z rodzicami

12:00

W intencji Parafian

17:00

Za zmarłych: Marię i Teofila Kubieniec

3 lutego – PONIEDZIAŁEK – dzień powszedni – Wspomnienie dowolne Św. Błażeja, biskupa i męczennika

7:00

Za zmarłą Marię Bylica

8:00

Za zmarłą Zofię Mędrala

18:00

1. Za zmarłych: Wandę, Władysława, Jakuba, Marię, Karolinę, Franciszka i rodzeństwo
2. Za zmarłych: Sabinę, Ewę, Bolesława Bogutów

4 lutego – WTOREK – dzień powszedni

7:00

Za zmarłego Zdzisława Ludwiczaka

8:00

Za zmarłego Jana Gęgę

18:00

1. Za zmarłych: Stefanię Sitarz w rocznicę śmierci z mężem Józefem, synami Maciejem i Władysławem, synową Zuzanną
2. Za zmarłego Stanisława Tomala w 16. rocznicę śmierci

5 lutego – ŚRODA – Wspomnienie Św. Agaty, dziewicy i męczennicy

7:00

Za dusze w czyśćcu cierpiące i konających

8:00

Za zmarłą Stanisławę Kufel

18:00

1. Dziękczynno-błagalna w intencji Agaty z okazji imienin z rodziną
2. Za zmarłą Józefę Byrczek w 5. rocznicę śmierci z mężem

6 lutego – CZWARTEK – Wspomnienie Świętych męczenników Pawła Miki i Towarzyszy

(pierwszy czwartek miesiąca)

7:00

Za zmarłą Stefanię Wieczorek

8:00

Za zmarłego Eugeniusza Gacek

18:00

1. W intencji Straży Honorowej NSPJ
2. Za zmarłych: Władysławę i Alfreda Kreber z rodzicami

7 lutego – PIĄTEK – dzień powszedni (pierwszy piątek miesiąca)

7:00

Za zmarłą Wiesławę Niedźwiedź

8:00

Za zmarłych z rodzin: Chrobak, Adamiec, Gluza, Hoffmann i Adama

16:30

Msza św. Szkolna: Za zmarłego Karola Kubasa

18:00

Za zmarłego Władysława Kubies w 5. rocznicę śmierci

8 lutego – SOBOTA – dzień powszedni

7:00

Za zmarłego Mieczysława Guta

8:00

Dziękczynno-błagalna w intencji Leokadii w 85. rocznicę urodzin

18:00

1. Dziękczynno-błagalna w intencji męża Kazimierza z okazji 70. rocznicy urodzin
2. Za zmarłą Małgorzatę Sokołowską w 1. rocznicę śmierci

9 lutego – V NIEDZIELA ZWYKŁA

7:30

1. W intencji Parafian
2. Za zmarłą Irenę Hołdyk

9:00

1. Za zmarłych: Kazimierę i Stanisława Rajtar i zmarłych z rodziny Rajtar i Stolarz
2. Za zmarłego Zbigniewa Mysłowskiego w 2. rocznicę śmierci, z rodzicami

10:30

1. Za zmarłą Krystynę Skuza
2. Za zmarłego Łukasza Goliasza

12:00

Chrzty i Roczki

17:00

Za zmarłego Bogumiła Osuchowskiego w 22. rocznicę śmierci