Intencje Mszalne

Intencje Mszalne – 23 lutego – 1 marca 2020

23 lutego – VII NIEDZIELA ZWYKŁA

7:30

Dziękczynno-błagalna w intencji Teresy Wójtowicz w 6. rocznicę urodzin

9:00

1. Za zmarłego Czesława Mrowiec w 2. rocznicę śmierci
2. Za zmarłych: Elżbietę i Alojzego Trojak z zięciem Czesławem

10:30

1. W intencji Parafian
2. Dziękczynno-błagalna w intencji Marii z dziećmi i wnukami

12:00

1. Dziękczynno-błagalna w intencji Anny Janosz z okazji 16. rocznicy urodzin
2. Dziękczynno-błagalna w intencji Nataniela Pachowicza w 8. rocznicę urodzin

17:00

Za zmarłych: Rozalię i Stanisława Jarzyna z rodzicami

24 lutego – PONIEDZIAŁEK – dzień powszedni

7:00

Za zmarłego Bartosza Obtułowicza

8:00

Dziękczynno-błagalna w intencji Bożeny z okazji urodzin o dary Ducha Świętego

18:00

1. Za zmarłą Danutę Kocurek
2. Za zmarłych: Marię i Stanisława Moskwik z synami Stanisławem, Mieczysławem, Ferdynandem i zięciem Józefem

25 lutego – WTOREK – dzień powszedni

7:00

Za zmarłą Elżbietę Dunat

8:00

Za zmarłego Tadeusza Korneckiego

18:00

1. Za zmarłych: Franciszkę, Józefa i Stanisława Marków i zmarłych z rodziny
2. Za zmarłego Andrzeja Konopa
bezpośrednio po Mszy św. APEL JASNOGÓRSKI

26 lutego – ŚRODA POPIELCOWA

7:00

Za zmarłego Tadeusza Korneckiego

9:00

Za dusze w czyśćcu cierpiące i konających

10:30

Za zmarłą Ewę Jarczok

12:00

Za zmarłą Ewę Jarczok

17:00

Za zmarłego Franciszka Stwora w 3. Rocznicę śmierci z rodzicami: Oskarem i Anną

19:00

Za zmarłych: Ninę i Michała Romańczuk

27 lutego – CZWARTEK – dzień powszedni

7:00

1. Za zmarłych: Krystynę i Helenę Zoń, Marię i Jana Kwaśny
2. Za zmarłą Ewę Jarczok

8:00

Za zmarłych: Olgę, Teresę, Józefa i Annę Kumorek

18:00

1. W intencji Wspólnoty „Wieczernik”
2. Za zmarłych: Józefa Kuczka z rodzicami i teściami

28 lutego – PIĄTEK – dzień powszedni

7:00

Za zmarłych: Rozalię i Stanisława Jakubiec

8:00

Za zmarłych: Józefa i Marię Babińskich z rodzicami i rodzeństwem

18:00

1. Za zmarłych: Wiesława, Honoratę i Edwarda Sobuń
2. Za zmarłego Alojzego Ćwiertka

29 lutego – SOBOTA – dzień powszedni

7:00

Za zmarłych: Wiktorię i Józefa Jarosińskich

8:00

Dziękczynno-błagalna w intencji Antoniego z okazji 80. Rocznicy urodzin

18:00

1. Za zmarłego Sławomira Stejskala z rodzicami
2. Za zmarłego Zbigniewa Dudę

1 marca – I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

7:30

1. W intencji członków Żywego Różańca wraz z opiekunem
2. Dziękczynno-błagalna w intencji ks. Konrada

9:00

1. Za zmarłą Marię Zaczek
2. Za zmarłego Jana Trzop w rocznicę śmierci

10:30

1. Dziękczynno-błagalna w intencji ks. Jerzego Fryczowskiego
2. Za zmarłą Bronisławę Cepielik

12:00

W intencji Parafian

17:00

Za zmarłego Władysława Kasperek z rodzicami i teściami