Intencje Mszalne

Intencje Mszalne – 1 – 8 marca 2020

1 marca – I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

7:30

1. W intencji członków Żywego Różańca wraz z opiekunem
2. Dziękczynno-błagalna w intencji ks. Konrada

9:00

1. Za zmarłą Marię Zaczek
2. Za zmarłego Jana Trzop w rocznicę śmierci

10:30

1. Dziękczynno-błagalna w intencji ks. Jerzego Fryczowskiego
2. Za zmarłą Bronisławę Cepielik

12:00

W intencji Parafian

17:00

Za zmarłego Władysława Kasperek z rodzicami i teściami

2 marca – PONIEDZIAŁEK – dzień powszedni

7:00

Za zmarłych: Annę, Juliana Oleś

8:00

Za zmarłych: Józefa i Walerię Zięba

18:00

1. Za zmarłych: Wiktorię i Franciszka, Annę i Wiktorię Sawina
2. Za zmarłego Jana Gęgę

3 marca – WTOREK – dzień powszedni

7:00

Dziękczynno-błagalna w intencji Anny Leśko w 45. Rocznicę urodzin

8:00

Za zmarłych: Stefanię, Ludwika i Stanisława Krawczyk

18:00

1. Za zmarłego Bolesława
2. Za zmarłą Ewę Gawor-Tymińską

4 marca – ŚRODA – Święto Św. Kazimierza, królewicza

7:00

Dziękczynno-błagalna w intencji Adama Pudełek w rocznicę urodzin

8:00

Za dusze w czyśćcu cierpiące i konających

18:00

1. Za zmarłego Kazimierza Foltyna z rodzicami
2. Za zmarłego Mariana Wójcika

5 marca – CZWARTEK – dzień powszedni – pierwszy czwartek miesiąca

7:00

Za zmarłego Franciszka i Genowefę Pająk oraz zmarłych z rodziny

8:00

Za zmarłą Stefanię Wieczorek

18:00

1. W intencji Straży Honorowej NSPJ
2. Za zmarłego Michała Pal

6 marca – PIĄTEK – dzień powszedni – pierwszy piątek miesiąca

7:00

Za zmarłą Stanisławę Kufel

8:00

Za zmarłą Alojzję i zmarłych z rodziny

16:30

Msza św. Szkolna: Za zmarłą Zofię Mędrala

18:00

Za zmarłych: Marię i Franciszka Krzak

7 marca – SOBOTA – dzień powszedni – pierwsza sobota miesiąca

7:00

Dziękczynno-błagalna w intencji Zbigniewa

8:00

Wynagradzająca Niepokalanemu Sercu NMP

18:00

1. Za zmarłego Piotra Kapejewskiego z teściami i rodziną
2. Za zmarłych: Martę i Leona Łaciak i zmarłych z rodziny

8 marca – II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

7:30

1. W intencji Parafian
2. Za zmarłych: Helenę i Mieczysława Skowrońskich i zmarłych z rodziny

9:00

1. Za zmarłych: Helenę i Alojzego Chrobak
2. Za zmarłego Jana Gudun z rodzicami i teściami oraz zmarłych z rodziny

10:30

1. Dziękczynno-błagalna w intencji Tadeusza Martyniaka z okazji urodzin
2. Za zmarłego Jana Mula w 11. Rocznicę śmierci, oraz Marię i Stanisława Witos

12:00

Chrzty i Roczki

17:00

Za zmarłych: Annę i Augustyna z rodzicami