Intencje Mszalne

Intencje Mszalne – 8 – 15 marca 2020

8 marca – II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

7:30

1. W intencji Parafian
2. Za zmarłych: Helenę i Mieczysława Skowrońskich i zmarłych z rodziny

9:00

1. Za zmarłych: Helenę i Alojzego Chrobak
2. Za zmarłego Jana Gudun z rodzicami i teściami oraz zmarłych z rodziny

10:30

1. Dziękczynno-błagalna w intencji Tadeusza Martyniaka z okazji urodzin
2. Za zmarłego Jana Mula w 11. rocznicę śmierci, oraz Marię i Stanisława Witos

12:00

Chrzty i Roczki

17:00

Za zmarłych: Annę i Augustyna z rodzicami

9 marca – PONIEDZIAŁEK – dzień powszedni

7:00

Za zmarłego Eugeniusza Gacek

8:00

Za zmarłego Mieczysława Guta

18:00

1. Dziękczynno-błagalna w intencji Bogusławy z okazji urodzin
2. Za zmarłą Wiesławę Niedźwiedź

10 marca – WTOREK – dzień powszedni

7:00

Za zmarłą Danielę Gołuszka

8:00

Za zmarłą Danutę Kocurek

18:00

1. W intencji Rycerzy Św. Michała Archanioła wraz z opiekunem oraz o błogosławione owoce Rycerstwa
2. Za zmarłą Zofię Michalak

11 marca – ŚRODA – dzień powszedni

7:00

Za zmarłą Ewę Sapińską

8:00

Dziękczynno-błagalna w intencji Jamesa Madden z okazji urodzin

18:00

1. Za zmarłych: Stanisławę i Jana z synem Pawłem
2. Za zmarłego Janusza Schwarza

12 marca – CZWARTEK – dzień powszedni

7:00

Za zmarłą Stanisławę Nowotarską w 35. rocznicę śmierci

8:00

Za zmarłych: Eugenię i Józefa Żurawka i zmarłych z rodziny

18:00

1. W intencji Rycerstwa Niepokalanej
2. Za zmarłych: Bolesławę i Karola Nowotarskich

13 marca – PIĄTEK – dzień powszedni

7:00

Za zmarłego Tomasza Brańka w 3. rocznicę śmierci

8:00

Za zmarłych: Stefanię i Feliksa Turek z córką Marią i synem Czesławem

18:00

1. W intencji Grupy Modlitwy Św. Ojca Pio
2. Za zmarłą Stefanię Kominek z rodzicami

14 marca – SOBOTA – dzień powszedni

7:00

Za zmarłych: Stefanię i Stanisława Pacułt

8:00

Za zmarłą Teodozję Staniek

18:00

1. Za zmarłych: Leokadię i Wincentego Szubiak z wnukiem Tomaszem
2. Za zmarłych: Helenę i Józefa Rodak oraz zmarłych z rodziny

15 marca – III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

7:30

Dziękczynno-błagalna w intencji Zbigniewa z okazji imienin

9:00

1. W intencji Parafian
2. Dziękczynno-błagalna w intencji rodziny Lindert i wszystkich krewnych

10:30

1. Dziękczynno-błagalna w intencji ks. Zbigniewa z okazji imienin
2. Dziękczynno-błagalna w intencji Kamila Kukiełki w 20. rocznicę urodzin oraz z prośbą o dary Ducha Św. na czas egzaminu maturalnego

12:00

1. Dziękczynno-błagalna w intencji Renaty z okazji 39. rocznicy urodzin
2. Za zmarłą Władysławę Gąska w rocznicę śmierci z mężem

17:00

Za zmarłych: Helenę, Stanisława i Andrzeja Rajskich