Ogłoszenia Parafialne

Ogłoszenia – V NIEDZIELA WIELKANOCNA

10.05.2020 – 17.05.2020

V NIEDZIELA WIELKANOCNA

MSZE ŚW. W NASZYM KOŚCIELE są odprawiane o zwykłych godzinach. W niedzielę dodatkowo o godz. 6:00, 15:30 i 20:00.

SPOWIEDŹ ŚW. – prosimy o podchodzenie do kapłanów w kościele, bądź umawianie się indywidualne na sakrament pojednania w ciągu dnia.

NABOŻEŃSTWA MAJOWE – ku czci Najświętszej Maryi Panny – dzisiaj o godz. 16:30, a w dni powszednie o godz. 17:30. Modlitwa różańcowa we wtorek – w ramach nabożeństwa majowego.

OSOBY KTÓRE PLANOWAŁY UDZIAŁ W PIELGRZYMCE DO FATIMY zapraszamy na spotkanie informacyjne we wtorek w kościele, po wieczornej Mszy św.

NABOŻEŃSTWO FATIMSKIE w najbliższą środę (13 V) rozpoczniemy Mszą św. o godz. 18:00, po niej Różaniec i Nowenna Nieustająca w kościele (bez procesji). Kazania na tegorocznych nabożeństwach będzie głosił ks. Piotr Brząkalik znany z audycji Radia eM. Kazania będą nagrywane i udostępniane później przez stronę internetową Parafii. Przypominamy, że w kościele może przebywać jedynie 100 osób. Jeśli będzie więcej osób, będą musiały pozostać na zewnątrz. Prosimy o wyrozumiałość i uszanowanie poleceń służby porządkowej.

ŚWIĘTO ŚW. MACIEJA APOSTOŁA – w czwartek. W sobotę – Święto św. Andrzeja Boboli.

PODZIĘKOWANIA – składane są wszystkim, którzy okazują wsparcie w pokryciu bieżących kosztów utrzymania kościoła. Bóg zapłać również za dzisiejszą kolektę przeznaczaną na remont toalet w domu katechetycznym.

PRASA RELIGIJNA znajduje się na stoliku przy wyjściu od strony zakrystii. Możemy ją nabywać zostawiając należność w koszyku.