Ogłoszenia Parafialne

Ogłoszenia – VI NIEDZIELA WIELKANOCNA

17.05.2020 – 24.05.2020

VI NIEDZIELA WIELKANOCNA

MSZE ŚW. W NASZYM KOŚCIELE są odprawiane o zwykłych godzinach. W niedzielę dodatkowo o godz. 6:00, 15:30 i 20:00.
Od dzisiaj (niedziela, 17 maja) może w nich uczestniczyć jednocześnie, maksymalnie 150 osób.

SPOWIEDŹ ŚW. – prosimy o podchodzenie do kapłanów w kościele, bądź umawianie się indywidualne na sakrament pojednania w ciągu dnia.

NABOŻEŃSTWA MAJOWE – ku czci Najświętszej Maryi Panny – dzisiaj o godz. 16:30
a w dni powszednie o godz. 17:30. Modlitwa różańcowa we wtorek, a Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę – w ramach nabożeństwa majowego.

100 ROCZNICA URODZIN ŚW. JANA PAWŁA II przypada jutro (18 V). Z kolei w piątek (22 V) przypada 25 rocznica pobytu papieża Jana Pawła II w Skoczowie, Bielsku-Białej i Żywcu. Znajdźmy w tym nadchodzącym tygodniu nieco czasu na sięgnięcie do nauczania św. Papieża jak i modlitwę za jego wstawiennictwem.

DNI MODLITW O URODZAJE tradycyjnie zwane Dniami krzyżowymi przypadają w poniedziałek, wtorek i środę. Te modlitwy o obfite plony i błogosławieństwo w każdej ludzkiej pracy – będą odprawione w ramach nabożeństw majowych.

LITURGICZNE WSPOMNIENIE ŚW. JANA NEPOMUCENA – w czwartek (21 V).

UROCZYSTOŚĆ WNIEBOWSTĄPIENIA PAŃSKIEGO – przypada w przyszłą niedzielę (24 V).

PODZIĘKOWANIA – składane są wszystkim, którzy okazują wsparcie w pokryciu bieżących kosztów utrzymania kościoła. Bóg zapłać również za dzisiejszą kolektę przeznaczaną na remont toalet w domu katechetycznym.

PRASA RELIGIJNA znajduje się na stoliku przy wyjściu od strony zakrystii. Możemy ją nabywać zostawiając należność w koszyku.