Ogłoszenia – Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego – VII NIEDZIELA WIELKANOCNA

24.05.2020 – 31.05.2020

VII NIEDZIELA WIELKANOCNA

Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego

MSZE ŚW. W NASZYM KOŚCIELE są odprawiane o zwykłych godzinach. W niedzielę dodatkowo o godz. 6:00, 15:30 i 20:00. Może w nich uczestniczyć jednocześnie 150 osób.

SPOWIEDŹ ŚW. – prosimy o podchodzenie do kapłanów w kościele, bądź umawianie się indywidualne na sakrament pojednania w ciągu dnia.

NABOŻEŃSTWA MAJOWE – ku czci Najświętszej Maryi Panny – dzisiaj o godz. 16:30
a w dni powszednie o godz. 17:30. Modlitwa różańcowa we wtorek, a Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę – w ramach nabożeństwa majowego.

LITURGICZNE WSPOMNIENIE ŚW. FILIPA NEREUSZA – we wtorek (26 V); w piątek (29 V) – wspomnienie św. Urszuli Ledóchowskiej a w sobotę (30 V) – św. Jana Sarkandra, kapłana, męczennika, patrona naszej diecezji. Pamiętajmy o Roku Sarkandrowskim jaki obchodzimy obecnie ze względu na 25 rocznicę kanonizacji Męczennika ze Skoczowa.

CZUWANIE MODLITEWNE W WIGILIĘ ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO – w sobotę (30 V) o godz. 20:00. Modlitwę będzie animowała wspólnota Miłość i Łaska.

UROCZYSTOŚĆ ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO – przypada w przyszłą niedzielę (31 V). Kończy ona czas wielkanocny. W ten dzień również ostatnie nabożeństwo majowe.

PODZIĘKOWANIA – składane są wszystkim, którzy okazują wsparcie w pokryciu bieżących kosztów utrzymania kościoła. Bóg zapłać również za dzisiejszą kolektę przeznaczaną na remont toalet w domu katechetycznym.

PRASA RELIGIJNA znajduje się na stoliku przy wyjściu od strony zakrystii. Możemy ją nabywać zostawiając należność w koszyku.