Aktualności Odkupiciel

e-ODKUPICIEL – 24 maja 2020

Z racji trwającej epidemii, nasza gazetka-informator duszpasterski ODKUPICIEL będzie dostępny (tylko przez ten czas) również w wersji elektronicznej, tutaj na naszej stronie parafialnej.
Prosimy o korzystanie z tej formy osoby, które w tym czasie nie mają możliwości, aby wziąć ją w wersji tradycyjnej.
Osoby, które są w kościele, na Mszy św. lub adoracji, prosimy o zabieranie gazetki w wersji tradycyjnej, ze stolików przy wyjściach z kościoła i kaplicy.
Ilość egzemplarzy gazetki w tym czasie, szczególnie od 22 marca do 19 kwietnia, mocno ograniczona …
… od niedzieli 26 kwietnia są dostępne w większej ilości, choć póki co mniejszej niż przed czasem epidemii.
Jednocześnie dziękujemy za wszelkie ofiary składane na naszą parafialną gazetkę ODKUPICIEL, które służą pokryciu kosztów związanych z jej przygotowaniem i wydrukiem.

Redakcja gazetki „ODKUPICIEL”

Tutaj dostępne aktualne numery gazetki – z 24 maja br:

876-20 Odkupiciel 2020.05.24 (VII Niedziela Wielkanocna – Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego)

Wcześniejsze numery dostępne tutaj: