Ogłoszenia Parafialne

Ogłoszenia – XI NIEDZIELA ZWYKŁA

14.06.2020 – 21.06.2020

XI NIEDZIELA ZWYKŁA

MSZE ŚW. W NASZYM KOŚCIELE – o zwykłych godzinach; w niedziele – dodatkowo o 6:00, 17:00 i 20:00. Nie będzie już Mszy św. o 15:30.

RÓŻANIEC JASNOGÓRSKI we wtorek o godz. 17:30; Nowenna do MB Nieustającej Pomocy – w środę również o godz. 17:30.

WSPOMNIENIE LITURGICZNE ŚW. BRATA ALBERTA – w środę (17 VI).

UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEGO SERCA PANA JEZUSA przypada w piątek (19 VI). Zapraszamy do udziału w Mszy św. (7:00, 8:00, 16:30, 18:00) oraz do osobistego poświęcenia się Sercu Jezusowemu. Z racji Uroczystości w piątek nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

KANDYDATÓW DO BIERZMOWANIA zapraszamy w piątek (19 VI) na Mszę św. o godz. 18:00 i krótkie spotkanie po niej dotyczące dalszych przygotowań.

LITURGICZNE WSPOMNIENIE NIEPOKALANEGO SERCA NMP – w sobotę (20 VI).

PROCESJE EUCHARYSTYCZNE – dzisiaj (niedziela, 14 czerwca) o godz. 16:30, w dni powszednie oktawy Bożego Ciała (do piątku), wraz ze śpiewem Litanii do NSPJ, będą po Mszy św. o godz. 18:00, a w Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa (piątek, 19 czerwca) po Mszy św. o godz. 16:30. Zapraszamy na nie dzieci do sypania kwiatów, asystę liturgiczną, osoby do niesienia sztandarów i świec. Zarówno podczas Mszy św. jak i procesji obowiązuje wiernych noszenie chust bądź maseczek.

DIAKONIA LITURGICZNA DOROSŁYCH – spotyka się w sobotę, 20 czerwca, po Mszy św. wieczornej.

DYSPENSA OD OBOWIĄZKU UCZESTNICTWA W NIEDZIELNEJ MSZY ŚW. przysługuje jedynie osobom starszym, chorym i odczuwającym lęk przed zarażeniem.

PODZIĘKOWANIA – składane są wszystkim, którzy okazują wsparcie w pokryciu bieżących kosztów utrzymania kościoła. Bóg zapłać również za dzisiejszą składkę przeznaczaną na dokończenie remontu toalet w domu katechetycznym.

PRASA RELIGIJNA znajduje się na stoliku przy wyjściu od strony zakrystii. Możemy ją nabywać zostawiając należność w koszyku.