Ogłoszenia Parafialne

Ogłoszenia – XIV NIEDZIELA ZWYKŁA

05.07.2020 – 12.07.2020

XIV NIEDZIELA ZWYKŁA

MSZE ŚW. W NASZYM KOŚCIELE są odprawiane w porządku wakacyjnym, tzn. w niedziele o godz. 7:30, 9:00, 10:30, 12:00 i 20:00, a w dni powszednie o 7:00 i 18:00.

LITURGICZNE WSPOMNIENIA NADCHODZĄCEGO TYGODNIA: – w poniedziałek (6 VII) – wspomnienie bł. Marii Teresy Ledóchowskiej; w środę (8 VII) – wspomnienie św. Jana z Dukli; w sobotę (11 VII) – święto św. Benedykta, opata, patrona Europy.

OBOWIĄZEK ZASŁANIANIA UST I NOSA W KOŚCIELE – nadal obowiązuje. Prosimy o stosowanie się do tych postanowień.

RÓŻANIEC JASNOGÓRSKI we wtorek o godz. 17:30; Nowenna do MB Nieustającej Pomocy – w środę również o godz. 17:30.

PODZIĘKOWANIA – składane są wszystkim, którzy okazują wsparcie w pokryciu bieżących kosztów utrzymania kościoła. Za tydzień składka na potrzeby naszej parafii – trwa jeszcze remont kuchni w salkach domu katechetycznego.

PRASA RELIGIJNA znajduje się na stojakach przy wyjściu z kościoła. Należność za nią prosimy składać do skarbon w stojakach.

DYSPENSA OD OBOWIĄZKU UCZESTNICTWA W NIEDZIELNEJ MSZY ŚW. przysługuje jedynie osobom starszym, chorym i odczuwającym lęk przed zarażeniem.

KONCERT „GLORIA” W WYKONANIU ORKIESTRY IM. TELEMANNA – w naszym kościele w sobotę o godz. 19:00. W programie m.in. utwory Vivaldiego: „Wiosna” i „Domine Deus”. Zapraszamy w sobotę po wieczornej Mszy św. Wstęp wolny.

Po Mszach o 7:30, 9:00 i 10:30, zapraszamy do naszej kawiarenki parafialnej.