Ogłoszenia Parafialne

Ogłoszenia – XV NIEDZIELA ZWYKŁA

12.07.2020 – 19.07.2020

XV NIEDZIELA ZWYKŁA

NABOŻEŃSTWO FATIMSKIE – kolejne w tym roku – jutro (poniedziałek). Rozpoczniemy Mszą św. o godz. 19:00. Po niej modlitwa różańcowa i procesja maryjna wokół kościoła.

LITURGICZNE WYDARZENIA NADCHODZĄCEGO TYGODNIA: – w poniedziałek (13 VII) – wspomnienie św. pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta; w środę (15 VII) – wspomnienie św. Bonawentury biskupa i doktora Kościoła; w czwartek – wspomnienie NMP z Góry Karmel, w piątek – z racji trzeciego piątku miesiąca oddajemy cześć Bożemu Miłosierdziu.

RÓŻANIEC JASNOGÓRSKI we wtorek o godz. 17:30; Nowenna do MB Nieustającej Pomocy – w środę również o godz. 17:30.

NASZA KREW – CZYJEŚ ŻYCIE” – to hasło kolejnej akcji krwiodawstwa, która będzie przeprowadzona przy naszym kościele w przyszłą niedzielę (19 VII) w godzinach: 9:30 – 13:30. Zachęcamy do wzięcia w niej udziału w tej tak potrzebnej akcji.

PODZIĘKOWANIA składamy za dzisiejszą składkę na potrzeby naszej parafii. Za tydzień, przy wyjściu z kościoła, kolekta charytatywna na pomoc ludziom dotkniętym epidemią koronawirusa w dżungli amazońskiej, gdzie posługę misyjną pełni nasza parafianka p. Gabrysia Filonowicz.

Po Mszach o godz. 7:30, 9:00 i 10:30
zapraszamy do naszej kawiarenki parafialnej.