Ogłoszenia Parafialne

Ogłoszenia – XVI NIEDZIELA ZWYKŁA

19.07.2020 – 26.07.2020

XVI NIEDZIELA ZWYKŁA

NASZA KREW – CZYJEŚ ŻYCIE” – to hasło akcji krwiodawstwa, która ma miejsce dziś przy naszym kościele w godz. 9:30 – 13:30. Zachęcamy do wzięcia w niej udziału w tej tak potrzebnej akcji.

LITURGICZNE WYDARZENIA NADCHODZĄCEGO TYGODNIA: – w środę (22 VII) – święto św. Marii Magdaleny; w czwartek (23 VII) – święto św. Brygidy, zakonnicy i patronki Europy, w piątek (24 VII) – wspomnienie św. Kingi; w sobotę (25 VII) – święto św. Jakuba, apostoła. Po Mszy św. wieczornej w sobotę – obrzęd błogosławieństwa samochodów oraz wszystkich kierującymi pojazdami z okazji dnia, któremu patronuje również św. Krzysztof.

RÓŻANIEC JASNOGÓRSKI we wtorek o godz. 17:30; Nowenna do MB Nieustającej Pomocy – w środę również o godz. 17:30.

PIELGRZYMKA NA LITWĘ I ŁOTWĘ – są jeszcze wolne miejsca. Szczegóły na plakatach przy wyjściu z kościoła.

KOLEKTA CHARYTATYWNA przy wyjściu z kościoła dziś po Mszach św. ma na celu wsparcie osób dotkniętych epidemią koronawirusa w dżungli amazońskiej, gdzie swą posługę misyjną realizuje nasza parafianka p. Gabrysia Filonowicz. Bóg zapłać za ofiarność.

PODZIĘKOWANIA składamy też za dzisiejszą składkę w czasie Mszy św. przeznaczaną na seminarium duchowne.

Po Mszach o godz. 7:30, 9:00 i 10:30 zapraszamy do naszej kawiarenki parafialnej.