Ogłoszenia – XVII NIEDZIELA ZWYKŁA

26.07.2020 – 02.08.2020

XVII NIEDZIELA ZWYKŁA

LITURGICZNE WYDARZENIA NADCHODZĄCEGO TYGODNIA: – w środę (29 VII) – wspomnienie św. Marty; w piątek (31 VII) – wspomnienie św. Ignacego z Loyoli; w sobotę (1 VIII) – wspomnienie św. Alfonsa Liguoriego.

RÓŻANIEC JASNOGÓRSKI we wtorek o godz. 17:30; Nowenna do MB Nieustającej Pomocy – w środę również o godz. 17:30.

KOLEKTA CHARYTATYWNA – przeprowadzona w ostatnią niedzielę, z przeznaczeniem na wsparcie osób dotkniętych epidemią koronawirusa w dżungli amazońskiej, gdzie swą posługę misyjną realizuje nasza parafianka p. Gabrysia Filonowicz – wyniosła 7740 zł. Kwota została przekazana przelewem bankowym. Bóg zapłać za ofiarność. Za tydzień w czasie Mszy św. składka na potrzeby naszej Diecezji.

INFORMATORY-PRZEWODNIKI PO NASZEJ DIECEZJI DLA TURYSTY I PIELGRZYMA – można zabierać ze statywów z prasą przy wyjściach z kościoła, za dobrowolną ofiarą.