Ogłoszenia Parafialne

Ogłoszenia – XVIII NIEDZIELA ZWYKŁA

02.08.2020 – 09.08.2020

XVIII NIEDZIELA ZWYKŁA

PIERWSZY CZWARTEK I PIĄTEK MIESIĄCA – przypadają w tym tygodniu. Stosowne nabożeństwa w te dni – rano po Mszy św. o godz. 7:00. Spowiedź w czwartek – pół godziny przed Mszami św. o godz. 7:00 i 18:00. W sobotę – od godz. 8:00 jest możliwość spowiedzi i komunii św. dla chorych – w domach. Chętnych zgłaszamy do czwartku w zakrystii.

POZOSTAŁE LITURGICZNE WYDARZENIA NADCHODZĄCEGO TYGODNIA: – we wtorek (4 VIII) – wspomnienie św. Jana Marii Vianneya; w czwartek (6 VIII) – święto Przemienienia Pańskiego; w sobotę (8 VIII) – wspomnienie św. Dominika.

RÓŻANIEC JASNOGÓRSKI we wtorek o godz. 17:30; Nowenna do MB Nieustającej Pomocy – w środę również o godz. 17:30.

PODZIĘKOWANIA SKŁADAMY ZA DZISIEJSZĄ SKŁADKA przeznaczaną na potrzeby Diecezji. Za tydzień składka miesięczna na nasz kościół, konkretnie na opał na zimę. Jest on już przywieziony. Przy okazji dziękujemy panom, którzy dwa tygodnie temu pomogli w jego magazynowaniu w piwnicy. Dziękujemy też paniom (głównie z grupy św. o. Pio) za porządkowanie obejścia wokół naszego kościoła a także panom, którzy kosili trawniki, montowali zbiorniki na deszczówkę i pomagali przy innych pracach porządkowych. Cieszy nas wszystkich troska jaką parafianie okazują naszej świątyni.

WSZYSTKIM PRZEBYWAJĄCYM W KOŚCIELE przypominamy o obowiązku zasłaniania nosa i ust (maseczki, chusty). Jest to konieczne ze względu na ponowny wzrost zakażeń w naszym regionie. Przy okazji informujemy, że skończyła się już kwarantanna jaką odbywało trzech księży z naszej parafii. Wszyscy mieli negatywne wyniki. Wszystko jest w porządku, ale prosimy o zachowanie ostrożności przy kontaktach. Dziękujemy też księżom, którzy w tym czasie przyjeżdżali z urlopów, aby sprawować liturgię dla parafian (ks. Piotrowi Iwanek, ks. Franciszek, ks. Konrad i ks. Piotr Hoffmann).

Po Mszach o godz. 7:30, 9:00 i 10:30

zapraszamy do naszej kawiarenki parafialnej.