Ogłoszenia – Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny

15.08.2020

Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny

UROCZYSTOŚĆ WNIEBOWZIĘCIA NMP – Dzisiaj Msze św. są sprawowane tak jak w każdą niedzielę z tym, że wieczorem Msza św. o godz. 18:00, a po niej Koncert.

KONCERT z okazji 100. ROCZNICY CUDU NAD WISŁĄ – dziś o godz. 19:00 w ramach Dni Muzyki Kameralnej i Organowej jakie odbywają się w naszym mieście. Wystąpią Dorota Gibiec-Kurowska – sopran; Joanna Lis – waltornia; Piotr Sadowski – skrzypce z orkiestrą im. Telemana. W programie koncertu utwory Vivaldiego, Haydna, Bacha i Hendla. Wstęp wolny.

POŚWIĘCENIE WIANKÓW ziół, kwiatów i zbóż dziś, przed błogosławieństwem końcowym.

KOLEKTA CHARYTATYWNA – tym razem na pomoc mieszkańcom Libanu po tragedii jaka miała miejsce w Bejrucie – ta kolekta jutro, przy wyjściu z kościoła po Mszach św.