Ogłoszenia – XXII NIEDZIELA ZWYKŁA

30.08.2020 – 06.09.2020

XXII NIEDZIELA ZWYKŁA

MSZA ŚW. WIECZORNA DZIŚ jeszcze o godz. 20:00. Od przyszłej niedzieli (6 IX) niedzielna Msza św. wieczorna już o godz. 17:00. Pamiętajmy o tej zmianie.

MSZE ŚW. W DNI POWSZEDNIE – od jutra (31 VIII) – o. godz. 7:00, 8:00 i 18:00.

PIERWSZY POWAKACYJNY NUMER „ODKUPICIELA” – naszej parafialnej gazetki – dostępny od dzisiaj przy wyjściu z kościoła. Równocześnie dziękujemy za wszelkie ofiary złożone na „Odkupiciela”, które przeznaczone są na pokrycie kosztów związanych z wydrukiem gazetki.

ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO – w naszym kościele Mszą św. we wtorek (1 IX) o godz. 8:00. Zapraszamy dzieci, rodziców, nauczycieli i wychowawców. Szczególnie zapraszamy rodziców wraz z dziećmi, które już niedługo przystąpią do pierwszej komunii św. Na tej wtorkowej Mszy św. będą im wręczane modlitewniki.

NABOŻEŃSTWA COTYGODNIOWE – Różaniec Jasnogórski we wtorek, a Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę, o godz. 17:30.

DNI EUCHARYSTYCZNE w tym tygodniu przypadają pierwszy czwartek, piątek i pierwsza sobota miesiąca. Okolicznościowe nabożeństwa – rano po Mszach św. o godz. 8:00. W czwartek po wieczornej Mszy św. spotkanie modlitewne prowadzone przez Arcybractwo Straży Honorowej NSPJ. W piątek dodatkowa Msza św. o godz. 16:30. Okazja do spowiedzi – 20 min. przed każdą Mszą św.

OAZA MŁODZIEŻOWA spotyka się w piątek na Mszy św. o godz. 18:00; następnie w salkach.

MINISTRANCI I LEKTORZY spotykają się w sobotę (5 IX) o godz. 9:00 w salkach.

CHORYCH odwiedzimy z posługą sakramentalną w sobotę (5 IX) od g. 8.30. Prosimy zgłosić ich do czwartku w zakrystii.

KATECHEZA PRZEDCHRZCIELNA – dla rodziców i chrzestnych dzieci, które mają być ochrzczone w miesiącu wrześniu – w najbliższą sobotę (5 IX) o godz. 17:00.

DIAKONIA LITURGICZNA DOROSŁYCH spotyka się w sobotę (5 IX) o godz. 19:00 w kaplicy.

KOLEKTA PRZYSZŁEJ NIEDZIELI – na potrzeby naszej Diecezji.

KANCELARIA PARAFIALNA czynna od poniedziałku do piątku 16:30-17:30; w soboty 10:00-11:00.

ODPUST PARAFIALNY – ku czci Jezusa Chrystusa Odkupiciela Człowieka będziemy w tym roku przeżywać w niedzielę 20 IX. Będzie to jednocześnie Uroczystość Pierwszej Komunii św.

Po Mszach Św. o godz. 7:30, 9:00 i 10:30 zapraszamy do naszej kawiarenki parafialnej.