Ogłoszenia – XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA

06.09.2020 – 13.09.2020

XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA

MSZA ŚW. WIECZORNA OD DZIŚ już o godz. 17:00. Pamiętajmy o tej zmianie.

LITURGICZNE OBCHODY BIEŻĄCEGO TYGODNIA: w poniedziałek (7 IX) – wspomnienie św. Melchiora Grodzieckiego, kapłana i męczennika; we wtorek (8 IX) – święto Narodzenia NMP; w sobotę (12 IX) – wspomnienie Najświętszego Imienia Maryi.

NABOŻEŃSTWA COTYGODNIOWE – Różaniec Jasnogórski we wtorek, a Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę, o godz. 17:30.

RYCERSTWO ŚW. MICHAŁA ARCHANIOŁA spotyka się we wtorek po wieczornej Mszy św.

KATECHEZA DOROSŁYCH – we wtorek po wieczornej Mszy św. Zapraszamy wszystkich, którzy pragną pogłębić swoją wiarę i wiedzę religijną.

RYCERSTWO NIEPOKALANEJ ma swoje spotkanie w czwartek (10 IX)

OAZA MŁODZIEŻOWA spotyka się w piątek na Mszy św. o godz. 18:00; następnie spotkanie w salkach.

MINISTRANCI I LEKTORZY spotykają się w sobotę (12 IX) o godz. 9:00 w salkach.

Oaza Dzieci Bożych ma swoje spotkanie również w sobotę, o godz. 10:00.

KOLEKTA PRZYSZŁEJ NIEDZIELI – na potrzeby naszej parafii – konkretnie na dokończenie remontu kuchni na salkach oraz jeszcze (w uzupełnieniu) na opał na zimę.

NABOŻEŃSTWO FATIMSKIE –  kolejne w tym roku – w przyszłą niedzielę. Rozpoczniemy Mszą św. o godz. 17:00.

ODPUST PARAFIALNY – ku czci Jezusa Chrystusa Odkupiciela Człowieka będziemy w tym roku przeżywać w niedzielę 20 IX. Będzie to jednocześnie Uroczystość Pierwszej Komunii św.

Po Mszach Św. o godz. 7:30, 9:00 i 10:30
zapraszamy do naszej kawiarenki parafialnej.