Ogłoszenia Parafialne

Ogłoszenia – XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA

13.09.2020 – 20.09.2020

XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA

NABOŻEŃSTWO FATIMSKIE – dziś o godz. 17:00. Wszystkich, którzy uczestniczą we mszach św. porannych zapraszamy w miarę możliwości chociaż na różaniec (ok. godz. 18:00) i procesję z figurą Matki Bożej.

LITURGICZNE OBCHODY BIEŻĄCEGO TYGODNIA: w poniedziałek (14 IX) – święto Podwyższenia Krzyża św.; we wtorek (15 IX) – wspomnienie NMP Bolesnej; w środę (16 IX) – wspomnienie św. męczenników Korneliusza i Cypriana; w piątek (18 IX) – wspomnienie św. Stanisława Kostki.

NABOŻEŃSTWA COTYGODNIOWE – Różaniec Jasnogórski we wtorek, a Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę, o godz. 17:30.

KANDYDACI DO BIERZMOWANIA, którzy rozpoczęli swoje przygotowania jeszcze w zeszłym roku – spotykają się w piątek (18 IX) o godz. 19:00 w kościele. Niedługo rozpoczniemy też przygotowania do bierzmowania dla obecnych ósmoklasistów. Najpierw zapraszamy na spotkanie informacyjne ich rodziców. Będzie to w najbliższy czwartek (17 IX) – po wieczornej Mszy św.

AKCJA KATOLICKA spotyka się w czwartek po wieczornej Mszy św. w salkach.

OAZA MŁODZIEŻOWA spotyka się w piątek na Mszy św. o godz. 18:00; następnie spotkanie w salkach.

MINISTRANCI I LEKTORZY spotykają się w sobotę (19 IX) o godz. 9:00 w salkach. Oaza Dzieci Bożych ma swoje spotkanie również w sobotę o godz. 10:00.

ODPUST PARAFIALNY – ku czci Jezusa Chrystusa Odkupiciela Człowieka w przyszłą niedzielę (20 IX). Będzie to jednocześnie Uroczystość Pierwszej Komunii św.

SPOWIEDŹ ŚW. dla dzieci pierwszokomunijnych i ich rodziców – w sobotę od godz. 10:00. Zachęcamy też do spowiedzi św. wszystkich parafian przed Odpustem. W tym roku wielu nie miało okazji przystąpić do komunii św. wielkanocnej. Warto więc, aby w święto patronalne naszego kościoła skorzystać z sakramentów spowiedzi i komunii św. Spowiedź 20 min. przed każdą Mszą św. a dodatkowo – w sobotę (19 IX) w godz. 17:00-18:00.

KANCELARIA PARAFIALNA – w sobotę będzie nieczynna.

Po Mszach Św. o godz. 7:30, 9:00 i 10:30 zapraszamy do naszej kawiarenki parafialnej.

Podczas ostatniej składki charytatywnej, przeznaczonej na pomoc poszkodowanym w Libanie, zostało zebrane 10765 zł
Kwota ta została przekazana przez Caritas.