Ogłoszenia Parafialne

Ogłoszenia – XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA

18.10.2020 – 25.10.2020

XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA

NABOŻEŃSTWA RÓŻAŃCOWE – odprawiane są w dni powszednie o godz. 17:30, dziś i w kolejne niedziele – o godz. 16:30.

LITURGICZNE OBCHODY BIEŻĄCEGO TYGODNIA: we wtorek (20 X) – wspomnienie św. Jana z Kęt – jednego z patronów Diecezji; w czwartek (22 X) – wspomnienie liturgiczne św. Jana Pawła II; w piątek (23 X) – wspomnienie św. Józefa Bilczewskiego.

NOWENNA DO MATKI BOŻEJ NIEUSTAJĄCEJ POMOCY – w środę – w ramach nabożeństwa różańcowego.

WSPÓLNOTA MIŁOŚĆ I ŁASKA CHRYSTUSA zaprasza na Mszę św. z modlitwą o uzdrowienie oraz modlitwę uwielbienia w środę o godz. 19:00.

WSPÓLNOTA „WIECZERNIK” – spotyka się w czwartek na Mszy św. o godz. 18:00, następnie modlitwa w kaplicy.

PODZIĘKOWANIA składamy za dzisiejszą składkę przeznaczaną na potrzeby misji. W ramach zeszłotygodniowej kwesty na fundusz stypendialny Dzieła Nowego Tysiąclecia zebrano i przesłano do Fundacji 4847,10 zł.

NOWA KSIĘGA INTENCJI MSZALNYCH NA 2020 r. będzie dostępna od jutra. Dodatkowe godziny kancelarii w tym tygodniu w godz. 9:00-10:00 od poniedziałku do piątku.

WYPOMINKI z okazji Wszystkich Świętych można składać w zakrystii i kancelarii. Są jednorazowe i całoroczne. Karteczki można zabrać ze stolika z tyłu kościoła oraz kaplicy.

PRASA RELIGIJNA znajduje się na stojakach przy wyjściach z kościoła. Zachęcamy do lektury. Przypominamy też i prosimy o składanie należności za prasę (w tym i za „Odkupiciela”) do skarbon w stojakach.

PIELGRZYMKA DO KALWARII ZEBRZYDOWSKIEJ naszej Parafii planowana jest na 11 listopada. Więcej informacji i zapisy w zakrystii. W terminie od 11 do 14 listopada Rycerstwo Niepokalanej zaprasza na pielgrzymkę do sanktuariów maryjnych na Warmii i Mazurach. Bliższe informacje – w gablotkach oraz w zakrystii.

NOWY NUMER KONTA BANKOWEGO PARAFII – więcej informacji – na stronie www Parafii.

 

Po Mszach Św. o godz. 7:30, 9:00 i 10:30 zapraszamy do naszej kawiarenki parafialnej.