Ogłoszenia – I Niedziela Wielkiego Postu

21.02.2021 – 28.02.2021

I  NIEDZIELA  WIELKIEGO  POSTU

REKOLEKCJE WIELKOPOSTNE dziś rozpoczęte potrwają do środy zapraszamy na nauki rekolekcyjne podczas Mszy św. o godz. 8:00 i 18:00. W ramach rekolekcji po wieczornych Mszach będzie jeszcze nabożeństwo. W środę podczas Mszy św. kończącej rekolekcje kolektą wesprzemy działalność ewangelizacyjną wspólnoty Miłość i Łaska Chrystusa, która wraz z ks. Sebastianem Ruckim animuje tegoroczne rekolekcje.

KOLEKTA CHARYTATYWNA na doraźną pomoc potrzebującym oraz na dzieło „Ad gentes” – pomocy dzieciom w Afryce – dziś jeszcze przy wyjściu z kościoła. Zbierają panie z Zespołu charytatywnego.

GORZKIE ŻALE z kazaniem pasyjnym – dziś i w kolejne niedziele o godz. 16:15.

RÓŻANIEC JASNOGÓRSKI we wtorek o godz. 17:30, a w środę – Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

DROGA KRZYŻOWA – w piątki o 17:15 oraz w soboty o godz. 9:00. Dla dzieci uczestniczących w Drogach krzyżowych są przygotowane obrazki.

W niedzielę (14 lutego) podczas składki zebrano 17.145 zł.
Składka ta jak i pozostałe z drugich niedziel miesiąca w bieżącym roku będą przeznaczone na planowaną latem wymianę pokrycia dachu kościoła.

Bóg zapłać za każdą składaną ofiarę w kościele jak i te przesyłane na konto parafialne.