Intencje Mszalne

Intencje Mszalne – 4 – 11 kwietnia 2021

4 kwietnia – NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO

6:00

Dziękczynno-błagalna w intencji Tomasza

7:30

W intencji Róż Różańcowych wraz z opiekunem

9:00

1. Za zmarłego Antoniego Czanieckiego

2. Za zmarłego Ryszarda Mrowiec

10:30

1. W intencji Parafian

2. Za zmarłych: Zofię, Anielę i Jana Michalak

12:00

1. Dziękczynno-błagalna w intencji Agaty z okazji urodzin
2. Za zmarłego Wiktora Goliasz w 2. rocznicę śmierci

17:00

Za zmarłych: Wandę, Władysława, Jakuba, Marię, Karolinę, Franciszka i rodzeństwo

5 kwietnia –PONIEDZIAŁEK w Oktawie Wielkanocy

6:00

.

7:30

1. Za zmarłych: Helenę i Władysława Micek z rodzicami
2. Za zmarłych: Helenę i Stefana Płonkę

9:00

1. Dziękczynno-błagalna w intencji Pawła Pijanowskiego w 16. rocznicę urodzin
2. Za zmarłych: Janinę, Antoniego, Ryszarda i Stanisława Niemczyk oraz Jana Fąferko

10:30

Za zmarłą Marię Bakalarz

12:00

Dziękczynno-błagalna w intencji Gabrieli i Stanisława Cader z okazji 30. rocznicy ślubu

17:00

Za zmarłych: Irenę i Edwarda Hołdyk

6 kwietnia – WTOREK w Oktawie Wielkanocy

7:00

Za zmarłą Annę Nowosielską

8:00

Za zmarłego Karola Majdak w 3. rocznicę śmierci

18:00

Za zmarłą Stanisławę Woźniak

7 kwietnia – ŚRODA w Oktawie Wielkanocy

7:00

Za zmarłego Daniela Bagier

8:00

Za zmarłą Urszulę Krasowską

18:00

1. Za dusze w czyśćcu cierpiące i konających

2. Za zmarłego Józefa Hatłasa

8 kwietnia – CZWARTEK w Oktawie Wielkanocy

7:00

Za zmarłego Wiesława Szymalę w 1. rocznicę śmierci

8:00

Za zmarłych: Brygidę i Franciszka Myśliwiec z synem Romanem

18:00

1. W intencji Rycerstwa Niepokalanej
2. Za zmarłych: Zofię i Michała Kania z córką Danutą i synem Stanisławem

9 kwietnia – PIĄTEK w Oktawie Wielkanocy

7:00

Za zmarłych: Mironę i Zbigniewa Popiołek

8:00

Za zmarłą Władysławę Haj z rodzicami

18:00

1. W intencji Grupy Modlitwy Św. Ojca Pio
2. Dziękczynno-błagalna w intencji Zofii Żyrek z okazji 85. rocznicy urodzin

10 kwietnia – SOBOTA w Oktawie Wielkanocy

7:00

Za zmarłych: Michalinę i Karola Syc

8:00

Za zmarłych: Marię i Teofila Kubieniec

18:00

1. Za zmarłą Marię Rypiach w 30. dzień po śmierci
2. Za zmarłego Sławomira Stejskala z rodzicami i siostrą

11 kwietnia – II NIEDZIELA WIELKANOCNA czyli MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

6:00

O dar życia wiecznego dla zmarłych z rodzin: Filusiów, Szymanków, Nowotarskich, Głogowskich, Jewulskich, Kurków i Bożiczów

7:30

Za zmarłych: Annę i Juliana Oleś

9:00

1. Za zmarłego Edwarda Korzonkiewicza z rodzicami
2. Za zmarłego Ryszarda Mrowiec

10:30

1. W intencji Parafian

2. Za zmarłą Krystynę Skuza

12:00

1. Dziękczynno-błagalna w intencji Jana Tomke z okazji 80. urodzin
2. Za zmarłych z rodzin: Wandzel i Marek

17:00

Za zmarłego Wojciecha Witkowskiego w 1. rocznicę śmierci z rodzicami i teściami