Ogłoszenia Parafialne

Ogłoszenia – Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego

04.04.2021 – 11.04.2021

NIEDZIELA  ZMARTWYCHWSTANIA  PAŃSKIEGO

ZMARTWYCHWSTANIE PAŃSKIE obchodzimy uroczyście przez kolejne osiem dni trwającej Oktawy wielkanocnej. NIESZPORY ŚWIĄTECZNE – dzisiaj o godz. 16:30.

PONIEDZIAŁEK WIELKANOCNY – Msze św. jak w każdą niedzielę. Kolekta przeznaczona będzie na Uniwersytet Papieski Jana Pawła II i Katolicki Uniwersytet Lubelski.

RÓŻANIEC JASNOGÓRSKI – we wtorek a Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy – w środę o godz. 17:30.

GRUPA ŚW. O. PIO spotyka się w piątek na Mszy św. o godz. 18:00

NIEDZIELA MIŁOSIERDZIA BOŻEGO – w przyszłą niedzielę (11 IV).

PODZIĘKOWANIA składamy wszystkim, którzy przyczynili się do przygotowania i przeżycia obecnych świąt: asyście liturgicznej, scholi z p. Jasią i Franciszkiem, Kamilowi, naszemu kościelnemu i jego pomocnikom za posługę w zakrystii i przygotowanie Ciemnicy i Bożego Grobu, wspólnotom parafialnym za włączenie się w liturgię, nabożeństwa i modlitwy, kapłanom za prowadzenie nabożeństw, głoszone słowo Boże i posługę w konfesjonale.

ŻYCZENIA ŚWIĄTECZNE składamy wszystkim Parafianom i gościom. Niech Pan Jezus zmartwychwstały napełnia nadzieją każdy dzień naszego życia.

05.04.2021

PONIEDZIAŁEK WIELKANOCNY

NIEDZIELA MIŁOSIERDZIA BOŻEGO – w najbliższą niedzielę (11 IV). Składka będzie przeznaczona na potrzeby naszej Parafii.

PODZIĘKOWANIA chcemy dziś złożyć osobom, które się przyczyniły do uruchomienia transmisji Mszy św. i nabożeństw z naszego kościoła: p. Stanisławowi Kocoń i jego współpracownikowi panu Wojtkowi a także panom Rafałowi Zającowi i Robertowi Trzop za pomoc w pracach instalacyjnych. Dziękujemy także Karpackiej Spółdzielni Mieszkaniowej, która udostępniła łącze internetowe oraz kanał TV w osiedlowej telewizji.