Ogłoszenia Parafialne

Ogłoszenia – V Niedziela Wielkanocna

02.05.2021 – 09.05.2021

V  NIEDZIELA  WIELKANOCNA 

UROCZYSTOŚĆ NMP KRÓLOWEJ POLSKI obchodzić będziemy w poniedziałek (3 V). Msze św. – tak jak w niedziele (również o godz. 6:00). We wtorek (4 V) przypada wspomnienie Św. Floriana, męczennika. W czwartek (6 V) – Święto Świętych. Apostołów Filipa i Jakuba. W sobotę (8 V) – Uroczystość Św. Stanisława, biskupa i męczennika. W tym dniu nasz parafianin kleryk Mateusz Cader przyjmie święcenia diakonatu.

RÓŻANIEC JASNOGÓRSKI – we wtorek a Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy – w środę o godz. 17:30.

W TYM TYGODNIU przypadają również pierwszy czwartek i pierwszy piątek miesiąca. Stosowne nabożeństwa rano po mszach św. o godz. 8:00. W czwartek po wieczornej Mszy św. – adoracja prowadzona przez Straż Honorową NSPJ.

UROCZYSTOŚĆ PIERWSZEJ KOMUNII ŚW. w naszej Parafii obchodzić będziemy w sobotę i niedzielę (8 i 9 V). Spowiedź dla dzieci i ich rodziców – w piątek o godz. 16:00 i 19:00. W sobotę – o godz. 9:00 i 10:00. Msze św. pierwszokomunijne – w sobotę o godz. 12:00 i 14:00, a w niedzielę o godz. 12:00 i 13:30. Osoby, które zwykle uczestniczą w niedzielnej Mszy św. o godz. 12:00 prosimy o udział we Mszy św. o innej godzinie, tak, aby dać możliwość udziału we Mszy dzieciom przystępującym do pierwszej komunii św.

POMOC ŻYWNOŚCIOWA CARITAS wznawia swoją działalność. Dla osób, które się zgłosiły do nas z deklaracjami pomoc będzie wydawana w sobotę (8 V) w domu katechetycznym w godz. 9:00 – 10:00.

PODZIĘKOWANIA – składamy za dzisiejszą składkę na potrzeby Diecezji, za tydzień kolekta na potrzeby naszej parafii.