Ogłoszenia – XXIV Niedziela Zwykła

12.09.2021 – 19.09.2021

XXIV  NIEDZIELA  ZWYKŁA

LITURGICZNE OBCHODY TYGODNIA: w poniedziałek (13 IX) – wspomnienie św. Jana Chryzostoma; we wtorek (14 IX) – święto Podwyższenia Krzyża Świętego; w środę
(15 IX) – wspomnienie NMP Bolesnej; w czwartek – (16 IX) – wspomnienie św. męczenników Korneliusza i Cypriana; w sobotę (18 IX) – święto św. Stanisława Kostki.

RÓŻANIEC JASNOGÓRSKI – we wtorek o godz. 17:30; Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy – w środę również o godz. 17:30.

KATECHEZA DOROSŁYCH we wtorek po wieczornej Mszy św. Temat katechezy: współczesne objawienia prywatne a Objawienie Boże – w co wierzyć? Zapraszamy na katechezę wszystkich chętnych.

WSPOLNOTA MIŁOŚĆ I ŁASKA CHRYSTUSA zaprasza na Mszę św. z modlitwą o uzdrowienie w środę o godz. 19:00.

SPOTKANIA FORMACYJNE DLA DZIECI I MŁODZIEŻY NASZEJ PARAFII: W piątek po wieczornej Mszy św. zapraszamy na spotkanie młodzież. W sobotę o godz. 9:00 – zbiórka ministrantów a o godz. 10:00 spotkanie Oazy Dzieci Bożych.

AKCJA KATOLICKA spotyka się w czwartek w ramach Mszy św. o godz. 18:00, a następnie w domu katechetycznym. Również w czwartek mają swoje spotkanie Rycerze św. Jana Pawła II. Z kolei Grupa Modlitwy św. o. Pio spotyka się w sobotę po wieczornej Mszy św.

MSZA ŚW. NIEDZIELNA Z KAZANIAMI DLA DZIECI – o godz. 10:30. Zapraszamy rodziców z dziećmi. Dla dzieci po Mszach św. karteczki z „Ziarnem” niedzielnej Ewangelii.

PODZIEKOWANIA składamy za dzisiejszą składkę na potrzeby naszej Parafii. Przy wyjściu z kościoła dziś jeszcze kwesta na pomoc uchodźcom z Afganistanu.

NABOŻEŃSTWO FATIMSKIE, kolejne w tym roku, w poniedziałek (13 IX). Rozpoczniemy je Mszą św. o godz. 18:00. Po Mszy – Różaniec i procesja z figurą Matki Bożej.

ODPUST PARAFIALNY w naszym kościele – w przyszłą niedzielę. Uroczysta suma odpustowa o godz. 12:00. Na tę Mszę św. zapraszamy szczególnie dzieci klas piątych szkoły podstawowej, które będą obchodzić swoją rocznicę pierwszej komunii św. Kazania odpustowe będzie głosił ks. Zbigniew Zachorek, nasz były wikariusz. Okazja do spowiedzi przed odpustem – w sobotę od godz. 17:30 oraz przed każdą inną mszą św.

KAWIARENKA PARAFIALNA czynna jest w niedziele po Mszach św. o godz. 7:30, 9:00 i 10:30. Serdecznie zapraszamy.