Aktualności Zaproszenia

Misje w Kamerunie

W niedzielę 26 września, w ramach kwesty zebrano 8950 zł, które zostały przekazane Agnieszce Nowak na wsparcie jej posługi misyjnej.
Bóg zapłać za złożone ofiary.

Drodzy Parafianie!
Z całego serca dziękuję za tak piękne wsparcie misji w Dibamba, pomimo mojej nieobecności.
Moja misja w Kamerunie rozpoczęła się 1 października, a więc w dniu wspomnienia św. Teresy z Lisieux (św. Teresy od Dzieciątka Jezus).  Nie mogłabym wyobrazić sobie piękniejszego dnia na rozpoczęcie tej misyjnej drogi.
Teresa – pomimo, że zamknięta w klauzurze karmelitańskiego klasztoru – została patronką misji, ponieważ ukochała je z całego serca. Pragnęła ona – trochę jak i ja – wszystkiego naraz!
Być wojownikiem, kapłanem, doktorem, męczennikiem, apostołem, misjonarzem, a przecież była zamknięta za klauzurą karmelu! Któregoś dnia jednak odkryła, że MIŁOŚĆ zamyka w sobie te wszystkie powołania, że to właśnie MIŁOŚĆ jest jej powołaniem.
Oby moja misja była misją miłości i braterstwa z ludźmi, tymi najmniejszymi, do których zostaję przez kościół posłana.
Zapraszam Państwa do bycia częścią tej misji, dziękuję z całego serca za Wasze zaangażowanie, modlitwę
i przekazane ofiary.  Zapraszam również do kontaktu ze mną przez formularz kontaktowy dostępny na stronie www.zastrzykdobra.pl
W miarę możliwości będę Państwa informować o aktualnościach z misji Dibamba, a już teraz trwamy razem w łączności modlitewnej.
Aga Nowak
misjonarka w Kamerunie