Ogłoszenia – XXVIII Niedziela Zwykła

10.10.2021 – 17.10.2021

XXVIII  NIEDZIELA  ZWYKŁA

NABOŻEŃSTWA RÓŻAŃCOWE – w dni powszednie – o godz. 17:30, w niedziele – o godz. 16:30. Zapraszamy poszczególne wspólnoty parafialne do prowadzenia modlitwy różańcowej.

LITURGICZNE OBCHODY TYGODNIA: w środę (13 X) – wspomnienie bł. Honorata Koźmińskiego; w piątek – (15 X) – wspomnienie św. Teresy Wielkiej; w sobotę (16 X) – wspomnienie św. Jadwigi Śląskiej.

NOWENNA DO MATKI BOŻEJ NIEUSTAJĄCEJ POMOCY – w środę w ramach nabożeństwa różańcowego.

DUSZPASTERSTWO AKADEMICKIE w naszym mieście wznawia swoje spotkania. Zapraszamy studentów w każdy wtorek na Msze św. w katedrze o godz. 18:30 a po ich na spotkanie w salce (ul. Schodowa).

NABOŻEŃSTWO FATIMSKIE – ostatnie w tym roku – w środę. Rozpoczniemy je Mszą św. o godz. 18:00. W ten dzień różaniec – w ramach nabożeństwa fatimskiego, tj ok. godz. 19:00.

KATECHEZA DOROSŁYCH – w poniedziałek po Mszy św. wieczornej.

RYCERSTWO ŚW. MICHAŁA ARCHANIOŁA spotyka się we wtorek na wieczornej Mszy św.

RYCERSTWO NIEPOKALANEJ spotyka się w czwartek na Mszy św. o godz. 18:00 i na spotkaniu po Mszy św.

BIERZMOWANIE młodzieży naszej Parafii odbędzie się w piątek Na Mszy św. o godz. 18:00. Wcześniej – we wtorek i czwartek po wieczornej Mszy św. próby dla kandydatów do bierzmowania. Spowiedź dla kandydatów i ich świadków – w czwartek od godz. 17:30-18:45.

GRUPA MODLITWY ŚW. O. PIO spotyka się w sobotę po Mszy św. o godz. 18:00 w kaplicy.

WYPOMINKI Z MODLITWĄ ZA ZMARŁYCH możemy zamawiać zapisując imiona
i nazwiska zmarłych na karteczkach jakie są umieszczone na stolikach przy wyjściach
z kościoła. Wypominki są jednorazowe (w listopadzie) i całoroczne (na przyszły rok). Wypominki składamy w zakrystii bądź kancelarii.

PODZIEKOWANIA składamy za dzisiejszą kolektę przeznaczaną na potrzeby remontu pokrycia dachu naszego kościoła. Przy wyjściu z kościoła w ramach dnia papieskiego dziś jeszcze kwesta na fundusz stypendialny Dzieła Nowego Tysiąclecia.

KAWIARENKA PARAFIALNA czynna jest po Mszach św. o godz. 7:30, 9:00 i 10:30. Zapraszamy.