Ogłoszenia Parafialne

Ogłoszenia – XXIX Niedziela Zwykła

17.10.2021 – 24.10.2021

XXIX  NIEDZIELA  ZWYKŁA

NABOŻEŃSTWA RÓŻAŃCOWE – w dni powszednie – o godz. 17:30, w niedziele – o godz. 16:30. Zapraszamy poszczególne wspólnoty parafialne do prowadzenia modlitwy różańcowej.

LITURGICZNE OBCHODY TYGODNIA: w poniedziałek (18 X) – święto św. Łukasza Ewangelisty; w środę (20 X) – wspomnienie św. Jana Kantego; w piątek – (22 X) – wspomnienie św. Jana Pawła II; w sobotę (23 X) – wspomnienie św. Józefa Bilczewskiego.

NOWENNA DO MATKI BOŻEJ NIEUSTAJĄCEJ POMOCY – w środę w ramach nabożeństwa różańcowego.

WSPÓLNOTA MIŁOŚĆ I ŁASKA CHRYSTUSA zaprasza na Mszę św. z modlitwą uzdrowienia – w środę o godz. 19:00.

AKCJA KATOLICKA spotyka się w czwartek na Mszy św. o godz. 18:00 i na spotkaniu po Mszy św.

WYPOMINKI Z MODLITWĄ ZA ZMARŁYCH możemy zamawiać zapisując imiona i nazwiska zmarłych na karteczkach jakie są umieszczone na stolikach przy wyjściach z kościoła. Wypominki są jednorazowe (w listopadzie) i całoroczne (na przyszły rok). Wypominki składamy w zakrystii bądź kancelarii.

KOLEKTA PRZYSZŁEJ NIEDZIELI przeznaczona będzie na opał na zimę.

KAWIARENKA PARAFIALNA czynna jest po Mszach św. o godz. 7:30, 9:00 i 10:30. Zapraszamy.