Ogłoszenia Parafialne

Ogłoszenia – UROCZYSTOŚĆ JEZUSA CHRYSTUSA, KRÓLA WSZECHŚWIATA – XXXIV NIEDZIELA ZWYKŁA

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

20 XI – 27 XI 2022

XXXIV NIEDZIELA ZWYKŁA

UROCZYSTOŚĆ JEZUSA CHRYSTUSA,

KRÓLA WSZECHŚWIATA

DZISIEJSZA NIEDZIELA obchodzona jest w Kościele jako Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Po każdej Mszy św. odmawiamy Jubileuszowy Akt Przyjęcia Chrystusa za Króla i Pana.

DIECEZJALNE OBCHODY Światowego Dnia Młodzieży – dziś popołudniu w naszym kościele. Zapraszamy młodzież naszej Parafii na spotkanie już o godz. 15:00. W programie m.in. katecheza poświęcona bł. Carlowi Acutisowi, wspólne uwielbienie i adoracja, poczęstunek.  O godz. 17:00 Mszy św. z udziałem młodzieży z naszej Diecezji będzie przewodniczyć Ks. Bp Ordynariusz Roman Pindel. Serdecznie zapraszamy.

LITURGICZNE OBCHODY BIEŻĄCEGO TYGODNIA. W poniedziałek (21 XI) – wspomnienie Ofiarowania NMP – w tym dniu swoje imieniny obchodzi biskup senior Janusz Zimniak; we wtorek (22 XI) – wspomnienie św. Cecylii; czwartek (24 XI) – wspomnienie św. męczenników narodu wietnamskiego: Andrzeja Dung-Lac i Towarzyszy. W przyszłą niedzielę (27 XI) rozpoczyna się czas Adwentu nowego już roku liturgicznego.

RÓŻANIEC JASNOGÓRSKI we wtorek godz. 17:30. Nowenna do MB Nieustającej Pomocy – w środę także o godz. 17:30.

OAZA RODZIN – zaprasza małżeństwa w środę 23.11.2022 na Mszę Świętą o godz. 18:00, a po niej na spotkanie w salce domu parafialnego.

WSPÓLNOTA MIŁOŚĆ I ŁASKA CHRYSTUSA zaprasza w środę na modlitwę uwielbienia o godz. 19:00.

WSPÓLNOTA WIECZERNIK spotyka się we czwartek na Mszy św. o godz. 18:00 a następnie w salkach.

ODWIEDZINY DUSZPASTERSKIE mieszkańców naszej Parafii pragniemy rozpocząć w przyszłą niedzielę. Wszystkich tych, którzy życzą sobie i oczekują na spotkanie, rozmowę i modlitwę z duszpasterzami odsyłamy do zapoznania się z planem całej kolędy. Jest on zamieszczony już dziś w gablotkach, na stronie internetowej Parafii i w Odkupicielu.