Ogłoszenia – I NIEDZIELA ADWENTU

27 XI – 4 XII 2022

I  NIEDZIELA  ADWENTU

DZISIEJSZA NIEDZIELA, rozpoczynając w Kościele Adwent, wprowadza nas w czas czuwania według słów Ewangelii: „Czuwajcie i módlcie się, abyście nie ulegli pokusie.”

LITURGICZNE OBCHODY BIEŻĄCEGO TYGODNIA: w środę (30 XI) – święto św. Andrzeja apostoła; w sobotę (3 XII) – wspomnienie św. Franciszka Ksawerego.

RORATY – zapraszamy dzieci i wszystkich chętnych na Msze św. ku czci Matki Bożej w Adwencie – od poniedziałku do piątku o godz. 18:00; w soboty – o godz. 8:00.

RÓŻANIEC JASNOGÓRSKI – we wtorek, nieco wcześniej niż zwykle, o godz. 17:20. Nowenna do MB Nieustającej Pomocy – w środę także o godz. 17:20.

WSPÓLNOTA MIŁOŚĆ I ŁASKA CHRYSTUSA zaprasza w środę na modlitwę uwielbienia o godz. 19:00.

KANDYDACI DO BIERZMOWANIA – spotykają się w czwartek o godz. 19:00.

SPOTKANIE MINISTRANTÓW – w sobotę o godz. 9:00 a później spotkanie Oazy Dzieci Bożych.

PIERWSZY CZWARTEK, PIĄTEK I PIERWSZA SOBOTA MIESIĄCA przypadają w tym tygodniu. W czwartek po wieczornej Mszy św. – Godzina święta – na wspólną adorację zaprasza Straż Honorowa NSPJ. W piątek – spowiedź św. od godz. 17:00. W sobotę – dodatkowa Msza św. o godz. 8:00 a po niej Różaniec wynagradzający.

AKCJA CARITAS: „Tak.Pomagam” – w piątek popołudniu i w sobotę w sklepie Kaufland zaplanowana jest zbiórka żywności z przeznaczeniem na świąteczną pomoc potrzebującym.

DIAKONIA LITURGICZNA DOROSŁYCH spotyka się w sobotę, po wieczornej Mszy św.

ODWIEDZINY DUSZPASTERSKIE mieszkańców naszej Parafii: dziś odwiedzimy mieszkańców ul. Giewont 6 i Giewont 8; w sobotę: Giewont 3, Giewont 12 i Giewont 16, a w przyszłą niedzielę: Giewont 10, Giewont 18 i Giewont 20.

ŚWIECE „CARITAS” WIGILIJNEGO DZIEŁA POMOCY DZIECIOM oraz poświęcone opłatki a także kalendarze parafialne możemy od dziś nabywać przy wyjściu z kościoła.

Po Mszach o 7:30, 9:00 i 10:30, zapraszamy do naszej kawiarenki parafialnej.